SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Profesor Artur Bart prywatnie. Piotr Głowacki szaleje na punkcie swojej żony

Na dobre i na złe. Profesor Artur Bart prywatnie. Piotr Głowacki szaleje na punkcie swojej żony

07.04.2016, godz. 17:15
Piotr Głowacki
Piotr Głowacki foto:

Piotr Głowacki jest wybitnym aktorem, który niedawno dołączył do obsady serialu "Na dobre i na złe". Fani telewizyjnych i kinowych produkcji dobrze go znają, ale jego życie prywatne do tej pory było tajemnicą. Aktor opowiedział właśnie o swojej żonie. Wygląda na to, że dla serialowego Artura Barta z "Na dobre i na złe"  żona Agnieszka jest oczkiem w głowie!

Piotr Głowacki niedawno dołączył do obsady serialu "Na dobre i na złe". Aktor wcieli się w postać neurochirurga Artura Barta. W Leśnej Górze będzie miał przyjaciół i wrogów, ale pewnie nie tylko  to Was ciekawi.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Julka Burska i Artur Bart wzięli ślub

Dla fanów aktora mamy kilka ciekawostek z jego życia prywatnego. Pewnie już wiecie, że Piotr Głowacki jest mężem dwa lata młodszej od siebie Agnieszki Marek, która z resztą też jest aktorką.

Zakochani rzadko bywają razem na "salonach", ale fotoreporterzy już kilka razy uchwycili ich razem na ściance. Serialowy Artur zdradził w jedym z ostatnich wywiadów, że Agnieszkę pokochał od pierwszego wejrzenia i nigdy z nikim nie był tak szczęśliwy - jak teraz z nią!

Zobacz: Na dobre i na złe. Piotr Głowacki w obsadzie Na dobre i na złe. Kim jest serialowy Artur Bart?

- Kiedy po raz pierwszy zobaczyłem Agnieszkę, pomyślałem, że to fajna laska. Tamto spotkanie doprowadziło nas do ślubu, więc tak, to chyba była miłość od pierwszego wejrzenia. Moja żona jest cudowna! Lubię, jak ona gra, ona lubi, jak ja gram, dopingujemy się i jesteśmy siebie ciągle ciekawi. Jestem szczęśliwy z Agą dlatego, że doceniamy swoje umiejętności, nie tylko aktorskie - zdradził Piotr Głowacki.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: