SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Profesor Artur Bart dla Julki Burskiej wraca do Leśnej Góry

Na dobre i na złe. Profesor Artur Bart dla Julki Burskiej wraca do Leśnej Góry

30.03.2016, godz. 21:19
Na dobre i na złe odc. 631. Artur Bart (Piotr Głowacki), Julka Burska (Aleksandra Hamkało)
Na dobre i na złe odc. 631. Artur Bart (Piotr Głowacki), Julka Burska (Aleksandra Hamkało) foto: ARTRAMA/AKPA

Artur Bart (Piotr Głowacki) z "Na dobre i na złe" wyjedzie z Leśnej Góry, ale nie na długo. Czy były kochanek Julki Burskiej (Aleksandra Hamkało) zaopiekuje się nią i ich dzieckiem? W 632 odcinku "Na dobre i na złe" światowej sławy neurochirurg postanowi zostać w Polsce. Czy przekona Julkę, żeby urodziła jego dziecko? Przypominamy, że w "Na dobre i na złe" Julka rozważa aborcję, bo może zachorować na Alzheimera! Ale na razie Bart nie wie, że Julka jest z nim w ciąży.

"Na dobre i na złe" odcinek 632 - środa, 6.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 631 odcinku "Na dobre i na złe" w szpitalu w Leśnej Górze zjawił się doktor Artur Bart, który przyjechał na specjalne zaproszenie Wiktorii Consalidy (Katarzyna Dąbrowska). Neurochirurg został wezwany na salę operacyjną prosto z kongresu medycznego.

Zobacz: Na dobre i na złe. Julka usunie ciążę, bo zachoruje na Alzheimera

Jego przyjazd jest szokiem dla Julki Burskiej, która kilka miesięcy temu była kochanką Artura i właśnie spodziewa się jego dziecka. Julka wyjaśni dyrektorowi Tretterowi (Piotr Garlicki), że neurochirurg uczył ja podczas stażu w Niemczech, ale ciążę zachowa w tajemnicy.

Doktor Burska nie chce mieć już nic wspólnego z Bartem, ale on okaże się mężczyzną z klasą. W 632 odcinku "Na dobre i na złe" profesor postanowi zostać w Leśnej Górze na dłużej.

Wiktoria kolejny raz spotka się z Bartem. Oboje znów się pokłócą – o dalsze leczenie ich wspólnego pacjenta. Słynny neurochirurg doceni jednak talent pani ordynator i zaproponuje, by asystowała mu podczas następnego zabiegu w Płocku.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Julka Burska i Artur Bart wzięli ślub

Pierwsze spotkanie Julki i Artura Barta sprawiło, że wróciły dawne wspomnienia. Ciężarna Burska nie chce jednak wracać do tego, co było i cały czas myśli o aborcji. Nie zgadza się nawet na dłuższą rozmowę.  - Ja niczego od ciebie nie chcę - usłyszał Artur. 

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: