SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Powrót Leny Starskiej do Leśnej Góry

Na dobre i na złe. Powrót Leny Starskiej do Leśnej Góry

06.10.2015, godz. 15:00
Na dobre i na złe odc. 548. Lena (Anita Sokołowska),Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz)
Na dobre i na złe odc. 548. Lena (Anita Sokołowska),Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Lena Starska (Anita Sokołowska) znów w "Na dobre i na złe"! Żona Witka Latoszka (Bartosz Opania) po długiej przerwie wraca do pracy w szpitalu w Leśnej Górze. Kiedy Lena pojawi się w ''Na dobre i na złe''? W internecie właśnie pojawiły się nowe zdjęcia z planu ''Na dobre i na złe'' z Leną w roli głównej. Fani Anity Sokołowskiej mają powody do radości! To na ich prośbę Lena znów będzie lekarką w Leśnej Górze.

Lena Starska (Anita Sokołowska) z "Na dobre i na złe" znów w Leśnej Górze! W nowym 17 sezonie "Na dobre i na złe" do obsady serialu wróci dawno niewidziana Anita Sokołowska.

Zobacz: Na dobre i na złe. Weronika Książkiewicz w ciąży trafia do Leśnej Góry

Po wyjeździe Hany Goldberg (Kamilla Baar) do Izraela twórcy "Na dobre i na złe" chcą rozwinąć wątek Leny. Wiele wskazuje na to, że doktor Starska znów będzie lekarką w Leśnej Górze. Dowodem są najnowsze zdjęcia z planu ''Na dobre i na złe''.

Ostatnio Lena pojawiła się w 601 odcinku ''Na dobre i na złe'' by ratować Witka cierpiącego na problemy psychiczne. Potem Starska zniknęła na długo. Teraz żona Witka wraca do pracy w szpitalu.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Adam w więzieniu za gwałt! Tomasz da Adamowi alibi i wyciągnie go na wolność

Powrót Leny do "Na dobre i na złe" to odpowiedź scenarzystów na prośby widzów, którzy domagali się, by ta bohaterka miała bardziej rozbudowany wątek w serialu. - Na wyraźne żądanie fanów powróci Lena Starska - powiedziała Agnieszka Krakowiak-Kondracka, scenarzystka wiodąca “Na dobre i na złe”.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Dzień dobry 😎W Leśnej Górze dzień zaczynamy od tortu 󾌮󾥢☕️

Posted by Anita Sokołowska on 5 października 2015
Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: