SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe, po wakacjach 2017: Van Graaf oskarżony o mobbing

Na dobre i na złe, po wakacjach 2017: Van Graaf oskarżony o mobbing

14.06.2017, godz. 09:01
Na dobre i na złe odcinek 668 Van Graaf (Redbad Klijnstra)
Czy nowy dyrektor zdoła sprostać wszystkim przeciwościom losu? foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl

Van Graaf (Redbad Klijnstra) po wakacjach w "Na dobre i na złe" wpadnie w ogromne tarapaty! Co najdziwniejsze, zostanie pozwany przez własnych podwładnych o mobbing. Co wydarzy się po wakacjach w serialu "Na dobre i na złe"?

"Na dobre i na złe" nowe odcinki po wakacjach 2017 w TVP2

Po wakacjach w serialu "Na dobre i na złe" nastąpi kontynuacja zawirowań w Leśnej Górze! Chociaż największe zagrożenie dla szpitala zostało zażegnane, to szpital nadal będzie miał ogromne długi. Nowy dyrektor szpitala oczywiście ma genialny pomysł, jak temu zaradzić, jednakże nie wszystkim pracownikom spodobają się te innowacje. Uwaga, przygotujcie się na karuzelę śmiechu!

Zobacz: Na dobre i na złe odcinek 675: Przemek uratuje Olę przed śmiercią

Jak podaje "Świat Seriali" Van Graafl postanowi podpromować szpital w Leśnej Górze udzielając wywiadu dziennikarzom o świetności jego placówki - zaczynając od sprzętu, kończąc na najlepszej klasy specjalistach. Nasz ukochany Falkowicz (Michał Żebrowski) oburzy się, że jego nazwisko padło w publikacji aż jeden raz... O jeden za dużo! Żeby tego było mało, Bartowi (Piotr Głowacki) oberwie się od Borysa (Marcin Zacharzewski), za to, że Graaf pozwala profesorowi na faworyzowanie Burskiej (Aleksandra Hamkało). Uciśniony lekarz wynajmie Smudę (Ilona Ostrowska), która oskarży Ruuda o... mobbing. Całe szczęście wtedy do akcji ratunkowej wkroczy Falkowicz, który wstawi się zarówno za Van Graafem, jak i za Bartem.

Nie możemy się doczekać, żeby ponownie zobaczyć tę niemożliwą trójkę z Leśnej Góry w akcji!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: