SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe po wakacjach 2017: Ola przeżyje! Co będzie z jej dzieckiem?

Na dobre i na złe po wakacjach 2017: Ola przeżyje! Co będzie z jej dzieckiem?

28.05.2017, godz. 21:22
Na dobre i na złe odcinek 674, Ola (Anna Karczmarczyk)
Na dobre i na złe odcinek 674, Ola (Anna Karczmarczyk) foto:

Co się wydarzy w "Na dobre i na złe" po wakacjach 2017? Dopiero we wrześniu w 675 odcinku "Na dobre i na złe" dowiemy się, czy Ola (Anna Karczmarczyk) i Stanisławski (Marek Ślosarczyk) przeżyli wybuch gazu. Już teraz możemy jednak przypuszczać, że serialowa Ola Pietrzak nie umrze! Aktorka opublikowała wymowne zdjęcie z planu "Na dobre i na złe", które wiele wyjaśnia.

"Na dobre i na złe" odcinek 675 po wakacjach 2017 we wrześniu w TVP2

Dramatyczny finał "Na dobre i na złe" pozostawił fanów w niepewności - co z Olą, czy Pietrzakówna przeżyje? To najważniejsze pytanie, na które stuprocentową odpowiedź poznamy dopiero we wrześniu 2017.

Przeczytaj: Na dobre i na złe, odcinek 675: Co wydarzy się w Leśnej Górze po wakacjach 2017?

Na szczęście Anna Karczmarczyk opublikowała na swoim profilu na Facebooku zdjęcie z planu "Na dobre i na złe". Wiadomo przecież, że odcinki są kręcone z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Nie trudno więc zgadnąć, że jej postać nie umrze!

Na zdjęciu widać Olę i Przemka. Ukochana zapały jest ubrana w szpitalną piżamę, ale to nic niepokojącego. Po wybuchu będzie musiała pewnie spędzić sporo czasu pod okiem przyjaciół ze szpitala w Leśnej Górze. O to, czy Ola przeżyje, nie musimy się więc już martwić. Teraz istotniejsze pytanie - co z jej dzieckiem? Pietrzakówna zaczęła przecież rodzić, gdy w domu Ksawerego doszło do tragedii...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: