SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe, po wakacjach 2017: Latoszkowie wezmą ślub po raz trzeci?

Na dobre i na złe, po wakacjach 2017: Latoszkowie wezmą ślub po raz trzeci?

16.06.2017, godz. 14:45
Na dobre i na złe odcinek 674, Lena (Anita Sokołowska), Witek (Bartosz Opania)
Na dobre i na złe odcinek 674, Lena (Anita Sokołowska), Witek (Bartosz Opania) foto: nadobre.tvp.pl/AKPA

Lena (Anita Sokołowska) i Witek (Bartosz Opania) wezmą kolejny ślub? Starska i Latoszek mają na swoim koncie już dwa rozwody, ale lekarz wciąż kocha swoją byłą żonę. Wiele wskazuje na to, że Witek będzie walczyć o ukochaną w premierowych odcinkach "Na dobre i na złe" po wakacjach 2017. Fani serialu tylko na to czekają!

"Na dobre i na złe" odcinek 675 po wakacjach 2017 we wrześniu w TVP2

Lubicie Lenę i Witka z "Na dobre i na złe"? To mamy dla Was dobre wieści! Wiadomo już, że w 675 odcinku "Na dobre i na złe" Witek postawi sobie za punkt honoru odzyskanie byłej żony. Ich losy to pasmo wzlotów i upadków, które i tak nie zdołały rozdzielić ich na zawsze...

Starska zakochała się w Staszku (Marcin Kwaśny) i przyjęła jego oświadczyny, ale w dniu ślubu mężczyzna wycofał się, bo zorientował się, że jego wybranka wciąż czuje coś do byłego męża - czy miał rację?

Zobacz: Na dobre i na złe, odcinek 675: Wiktoria wybaczy Adamowi zdradę?

Coś jest na rzeczy. Lena i Witek wzięli ślub w 338 odcinku "Na dobre i na złe", ale ceremonia okazała się nie ważna. Zakochani rozstali się, ale gdy Starska zachorowała na raka, lekarz uświadomił sobie jak bardzo ją kocha. Niedługo później na świat przyszedł ich syn Felek, a Witek zorganizował drugi ślub. Niestety ta ceremonia też nie połączyła ich na zawsze. Latoszek zdradził żonę, potem wyjechał na misję do Afryki, a po jego powrocie Lena zażądała rozwodu.

Jak to się mówi... Do trzech razy sztuka! Jesienią 2017 Witek znów będzie próbował zaciągnąć Lenę przed ołtarz!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: