SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Zuza zakocha się, ale nie w Przemku

Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Zuza zakocha się, ale nie w Przemku

18.07.2016, godz. 15:00
Na dobre i na złe odcinek 638. Zuza Krakowiak (Julia Kamińska), Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz)
Na dobre i na złe odcinek 638. Zuza Krakowiak (Julia Kamińska), Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Nowy 18 sezon "Na dobre i na złe" będzie obfitował w porywy serca w szpitalu w Leśnej Górze! Jedną z lekarek, którą dosięgnie strzała Amora będzie doktor Zuza Krakowiak (Julia Kamińska), która w nowych odcinkach "Na dobre i na złe" po wakacjach 2016 znajdzie wreszcie miłość. Kim będzie ukochany Zuzy? Julia Kamińska zapewnia widzów, że to nie Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz), ale mężczyzna, który już pojawił się w serialu.

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2016 nowe odcinki 18 sezonu od środy, 31.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Zuza Krakowiak jest jedną z tych bohaterek "Na dobre i na złe", która ma sobą traumatyczne przeżycie. Gwałt na misji w Afryce odmienił Zuzę do tego stopnia, że z przebojowej, pewnej siebie lekarki stała się zamkniętą w sobie kobietą, odczuwającą strach z każdym razem gdy jakiś mężczyzna się do niej zbliżył.

Patrz: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Artur Żmijewski o powrocie Kuby Burskiego do Leśnej Góry

W kolejnym 18 sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach 2016 scenarzyści serialu nie będą już tak ciężko doświadczać Zuzy, która powoli wymazuje z pamięci dramatyczne wspomnienia. Julia Kamińska w wywiadzie dla magazynu "Kurier TV" ujawniła, że jej bohaterka wreszcie osiągnie równowagę psychiczną. A wszystko za sprawą nowej miłości.

- Zuza zachowa swój szalony charakter, ale też troszkę się uspokoi. Dyrektor Tretter (Piotr Garlicki) jej nie zwolni, więc będzie dalej pracowała w Leśnej Górze i najważniejsze: znajdzie miłość. Ale nie mogę zdradzić, kto zostanie jej wybrankiem. Powiem tylko, że nie będzie to nowa postać, widzowie już go poznali - wyznała tajemniczo aktorka.

Skoro to nie Przemek Zapała zdobędzie serce Zuzy, to w zasadzie jest tylko jeden kandydat na jej ukochanego.
Jasiek Antkowiak (Jan Zmit), czyli "Góral" odsiadujący wyrok za morderstwo skazaniec, któremu Zuza załatwiła pracę wolontariusza-salowego w Leśnej Gorze.

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Julka Burska urodzi syna i wróci z nim do Leśnej Góry

Julia Kamińska przyznała też, że rola Zuzy jest dla niej sporym wyzwaniem, bo nawet babcia aktorki nie szczędziła jej ostrych komentarzy. Nie mogła bowiem pogodzić się z tym, że Zuza tak odbiega charakterem od pozostałych lekarek, które są przecież pozytywnymi postaciami.

- Moja babcia bardzo to przeżywała: "Przecież tam są same dobre lekarki, tylko ty grasz jakąś taką... Dlaczego Zuza nie może też być taka jak one?" Teraz jest już trochę lepiej, a babcia jest zadowolona. Bo okazało się, że doktor Krakowiak też jest dobra. Choć zbuntowana - dodała aktorka z "Na dobre i na złe".

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: