SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Zamach w Leśnej Górze. Czarny i jego wspólniczka terroryzują lekarzy

Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Zamach w Leśnej Górze. Czarny i jego wspólniczka terroryzują lekarzy

09.08.2016, godz. 19:13
Strzelanina w Na dobre i ma złe
Strzelanina w "Na dobre i ma złe" foto:

Zamach w Leśnej Górze to sprawka Czarnego (Maciej Mikołajczak) i Lidki (Angelika Kujawiak). W 641 odcinku "Na dobre i na złe" bandyci zmuszą Jana (Krzysztof Kwiatkowski), żeby operował ich przyjaciela Miśka (Antoni Królikowski). Stanisławski zawiezie poszkodowane do szpitala, a na miejscu rozpęta się piekło. W 641 odcinku "Na dobre i na złe" po wakacjach 2016 gangsterzy zaczną terroryzować lekarzy i pacjentów. Nie obejdzie się bez ofiar śmiertelnych...

"Na dobre i na złe" odcinek 641 po wakacjach 2016 - środa, 31.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Jan Stanisławski wplątał się w poważne tarapaty, a będzie tylko gorzej. Zamach w Leśnej Górze będzie jego sprawką. Lekarz przywiezie na oddział ratunkowy brata bandyty i rozpęta się piekło!

Patrz: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Adam Krajewski zakładnikiem zamachowców w Leśnej Górze!

W 641 odcinku "Na dobre i na złe" Czarny przyjedzie do Leśnej Góry i zmusi Jana, by udzielił pomocy jego bratu. Misiek będzie poważnie ranny i Stanisławski uzna, że konieczna jest operacja. Sam będzie próbował się z tego wymiksować, bo wszystko wydarzy się trzy godziny przed jego ślubem.

Bandyci będą jednak bezlitośni. Czarny i jego wspólniczka Lidka przyłożą Stanisławskiemu lufy do skroni i zażądają, żeby zabrał Miśka do szpitala i po cichu go zoperował.

Jan nie będzie miał wyjścia, więc wykona prośbę bandytów. Gdy zjawi się na oddziale i wprowadzi rannego na salę poza kolejnością na korytarzu pacjenci zaczną się awanturować. To nie umnie uwadze dyżurującego właśnie Przemka (Marcin Rogacewicz). Gdy Zapała wejdzie na salę sam zostanie zastraszony przez gangsterów i pomoże Janowi operować.

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Marek Bukowski o romansie Piotra Gawryły i powrocie do serialu

W tym samym czasie w szpitalu zjawi się aspirant Poręba, któremu lada momentu urodzą się bliźniaki. Gdy funkcjonariusz spotka na korytarzu poszukiwanego gangstera będzie usiłował go zatrzymać, ale wystrzelony przez Czarnego nabój odbierze mu życie!

Potem będzie tylko gorzej. Sprawy nie uda się załatwić cicho, więc gangsterzy sterroryzują kilku lekarzy. Jan postanowi negocjować z Czarnym, ale czy to nie zakończy się jego śmiercią?

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: