SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Wiktorię i Adama czekają dramatyczne zmiany

Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Wiktorię i Adama czekają dramatyczne zmiany

31.07.2016, godz. 08:01
Na dobre i na złe odcinek 642, Adam (Grzegorz Daukszewicz), Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska)
Na dobre i na złe odcinek 642, Adam (Grzegorz Daukszewicz), Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Jak w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach 2016 potoczą się losy Wiktorii Consalidy (Katarzyna Dąbrowska) i Adama Krajewskiego (Grzegorz Daukszewicz)? Czy związek lekarzy przetrwa? Po tym jak w Leśnej Górze dojdzie do zamachu wszystko się zmieni. W 642 odcinku "Na dobre i na złe" Wiktoria powie Adamowi, że chce mieć z nim dziecko. Ale na tym nie koniec. Grzegorz Daukszewicz przyznał, że relacje tej pary ulegną zmianie. Będzie bardzo dramatycznie...

"Na dobre i na złe" odcinek 642 po wakacjach 2016 - środa, 7.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Im bliżej premiery 18 serii "Na dobre i na złe", tym więcej wiadomo co wydarzy się w nowych odcinkach w życiu lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze. Szczególnie dużo będzie się działo w wątku Wiktorii i Adama, których związek wkroczy w kolejną fazę.

Patrz: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Adam Krajewski zakładnikiem zamachowców w Leśnej Górze!

W 642 odcinku "Na dobre i na złe" Wiktoria powie Adamowi, że chce mieć z nim dziecko. Zrobi to jednak pod wpływem strachu o życie Adama, który podczas ataku terrorystów na Leśną Górę będzie zakładnikiem zamachowców. Czy kiedy emocje opadną Wiki nie wycofa się ze swojej decyzji?

Tego na razie nie wiadomo, ale Grzegorz Daukszewicz w wywiadzie dla portalu wiadomości24.pl ujawnił, że widzowie muszą się przygotować na prawdziwe trzęsienie ziemi w "Na dobre i na złe" po wakacjach 2016.  Także jeśli chodzi o Wiktorię i Adama...

- W nowym sezonie będzie ciekawie, dramatycznie i czeka na widzów wiele zmian w relacjach bohaterów... - powiedział tajemniczo aktor.

Zobacz: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Ilona Ostrowska nie wróci na plan serialu. Kasia Smuda umrze?

Strach o życie Adama uświadomi Wiki, że nie ma co odkładać na później ważnych życiowych decyzji. Krajewski ucieszy się, że ukochana chce zajść z nim w ciążę, lecz czy ta radość nie będzie przedwczesna. Co prawda Adam wyjdzie cało z ataku terrorystów, których będzie zakładnikiem, ale w 18 sezonie "Na dobre i na złe" może jeszcze wiele się wydarzyć.

Grzegorz Daukszewicz nie ukrywa, że od kiedy w 2012 roku dołączył do obsady "Na dobre i na złe" plan serialu jest miejscem gdzie zawsze wraca z przyjemnością. Świetnie mu się pracuje z wieloma aktorami

- Bardzo lubię sceny z Kasią Dąbrowską, Emilka Komarnicką, Michałem Żebrowskim, Irkiem Czopem, bo relacje między naszymi postaciami są bardzo konkretnie określone. Poza tym to świetni aktorzy. Żałuję, że nie gram z niektórymi częściej - dodał w wywiadzie.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: