SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Wiktoria rozstanie się z Adamem i wyjedzie do Hiszpanii

Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Wiktoria rozstanie się z Adamem i wyjedzie do Hiszpanii

31.05.2016, godz. 12:00
Na dobre i na złe odc. 632. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska)
Na dobre i na złe odc. 632. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) foto:

W "Na dobre i na złe" po wakacjach 2016 nastąpi koniec związku Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska) i Adama (Grzegorz Daukszewicz)? Wygląda na to, że w nowym 18 sezonie serialu kochankowie z Leśnej Góry prawdopodobnie nie będą już razem. W 645 odcinku "Na dobre i na złe" Wiki będzie chciała wylecieć do Hiszpanii na samotne wakacje. Na lotnisku przypadkowo spotka Piotra Gawryłę (Marek Bukowski), a rozmowa z nim lekko podniesie ją na duchu.

"Na dobre i na złe" odcinek 645 nowy 18 sezon - środa, 5.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Wszystko co dobre, szybko się kończy. Fani Wiktorii i Adama byli przygotowani na rozstanie kochanków, którym od dawna kibicowali. Niestety wspólne życie chyba nie jest im pisane.

Zobacz: Na dobre i na złe. Falkowicz aresztowany za porwanie Matyldy

Najprawdopodobniej w nowych odcinkach "Na dobre i na złe" po wakacjach 2016 Adam i Wiki pokłócą się o Anetę (Natalia Rybicka). Była kochanka Krajewskiego dostała pracę w szpitalu jako rehabilitantka, a Consalida szaleje z zazdrości. Jej przerwy i treningi w towarzystwie Adama zaczną poważnie irytować Wiki.

W 645 odcinku "Na dobre i na złe" Wiktoria postanowi wyjechać na wakacje do Hiszpanii. Jak podaje "Świat seriali" na lotnisku będzie sama - zupełnie tak, jakby rozstała się z Adamem, albo jakby chciała od niego odpocząć.

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Piotr Gawryło wróci do Leśnej Góry! Hana Goldberg z synem zostanie w Izraelu

Czekając na samolot pani doktor spotka na lotnisku kolegę po fachu. Piotr Gawryło wróci do Polski i zostanie tu na stałe. Jego też dręczą sercowe problemy, bo Hana (Kamilla Baar) została w Izraelu. Wiktoria opowie koledze o swoim rozwodzie z Tomaszem (Ireneusz Czop), ale o Adamie nawet nie wspomni. Czy to znaczy, że już zamknęła ten rozdział?

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: