SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Wiktoria Consaldia i Piotr Gawryło znów będą razem operować

Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Wiktoria Consaldia i Piotr Gawryło znów będą razem operować

18.07.2016, godz. 11:30
Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Piotr Gawryło (Marek Bukowski)
Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Piotr Gawryło (Marek Bukowski) foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl/ Facebook

Na planie "Na dobre i na złe" nie ma mowy o wakacjach! Aktorzy niemal przez całe lato będą kręcić nowe odcinki 18 sezonu, które w TVP2 pojawią się w jesienią 2016. Największą niespodzianką dla widzów będzie oczywiście powrót Piotra Gawryły (Marek Bukowski). Po ponad roku od wyjazdu do Izraela lekarz przyjdzie do Polski, ale nie będzie już chiurgiem w szpitalu w Leśnej Górze. Dostanie bowiem pracę w klinice w Otwocku. I namówi na współpracę Wiktorię Consalidę (Katarzyna Dąbrowska). Byli kochankowie nieraz staną obok siebie na sali operacyjnej.

"Na dobre i na złe" odcinek 645 nowy 18 sezon - środa, 28.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "Na dobre i na złe" po wakacjach 2016 Piotr Gawryło nie będzie chirurgiem w szpitalu w Leśnej Górze. Kiedy w 645 odcinku "Na dobre i na złe" przypadkiem spotka na lotnisku wyjeżdżającą na wakację Wiktorię Consalidę, powie byłej kochance, że wrócił na stałe do Polski, bo dostał etat w klinice w Otwocku gdzie czekają na niego nowe możliwości rozwoju.

Patrz: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Powrót Piotra Gawryły. Wiktoria Consalida zbliży się do byłego kochanka

Od razu skusi Wiki do współpracy. Choć lekarka za nic w świecie nie będzie chciała opuścić Leśnej Góry gdzie ma zajmuje prestiżowe stanowisko ordynatora chirurgii, to zgodzi się, by asystować Piotrowi do niektórych operacji w Otwocku. Czy praca z dala od Leśnej Góry stanie się dla byłych kochanków okazją, by znów przekroczyć granice przyjaźni? Czas pokaże, ale wiadomo już, że małżeństwo Piotra z Haną Goldberg (Kamilla Baar) będzie bliskie rozwodu. Być może Wiktoria zostanie pocieszycielką Gawryły...

Zanim widzowie "Na dobre i na złe" zobaczą powrót Piotra do serialu minie jednak trochę czasu. Marek Bukowski, by umilić swoim fanom oczekiwanie na ten moment publikuje zdjęcia zza kulis "Na dobre i na złe" i ujawnia nieco szczegółów z tego co się wydarzy w nowym 18 sezonie.

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Wiktoria rozstanie się z Adamem i wyjedzie do Hiszpanii

Wiktoria i Piotr, tak jak za starych dobrych czasów, będą stanowili parę genialnych chirurgów. Byli kochankowie z Leśnej Góry nie raz udowodnią, że na sali operacyjnej są mistrzami w swoim fachu. Każda operacja, którą razem wykonają będzie niczym dzieło sztuki.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: