SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Tomasz Oświeciński dowódcą ekipy antyterrorystycznej w Leśnej Górze

Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Tomasz Oświeciński dowódcą ekipy antyterrorystycznej w Leśnej Górze

11.08.2016, godz. 10:15
M jak miłość odc. 1212. Andrzejek (Tomasz Oświeciński)
M jak miłość odc. 1212. Andrzejek (Tomasz Oświeciński) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/AKPA

W 642 odcinku "Na dobre i na złe" w Leśnej Górze dojdzie do prawdziwej tragedii. Czarny (Maciej Mikołajczak) i Lidka (Angelika Kujawiak) zaczną szantażować Janka (Krzysztof Kwiatkowski) i wywołają panikę wśród lekarzy i pacjentów terroryzując szpital w Leśnej Górze. W 642 odcinku "Na dobre i na złe" na miejsce ataku przyjedzie ekipa antyterrorystów z Tomaszem Oświecińskim na czele.

"Na dobre i na złe" odcinek 642 po wakacjach 2016 - środa, 7.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "Na dobre i na złe" wydarzy się dramat. Pacjentom i lekarzom garstka zbirów urządzi piekło na ziemi! W 642 odcinku "Na dobre i na złe" Czarny i jego wspólnicy zaszantażują Jana. Stanisławski będzie miał potajemnie operować Miśka (Antoni Królikowski), ale sprawy znacznie się skomplikują. Gangsterzy wezmą kilku zakładników i zaczną grozić ich śmiercią!

Patrz: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Adam Krajewski zakładnikiem zamachowców w Leśnej Górze!

Do wszystkiego dojdzie w dniu ślubu Jana i Oli (Anna Karczmarczyk). Stanisławski będzie więc podwójnie zestresowany. I choć znajdzie chwilę by uciec ze szpitala, zostanie na miejscu, by ratować pacjentów.

Terroryści, którym nie da się załatwić sprawy po cichu wezmą lekarzy jako zakładników, a na miejsce szybko przybędzie pomoc. Oddział antyterrorystyczny rozprawi się z chuliganami, przez których szpital będzie dosłownie sparaliżowany.

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Marek Bukowski o romansie Piotra Gawryły i powrocie do serialu

Oddziałem brygady dowodzić będzie Tomasz Oświeciński, czyli Andrzejek, którego doskonale znacie z "M jak miłość". Aktor z pewnością sprawdzi się w tej roli. W filmach pełnometrażowych zazwyczaj grał bandytów, a teraz sam zmierzy się z przestępczością. Trzeba przyznać, że policyjny mundur mu pasuje!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: