SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Sylwia Mróz ostatni dzień w szpitalu w Leśnej Górze

Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Sylwia Mróz ostatni dzień w szpitalu w Leśnej Górze

16.06.2016, godz. 16:30
Na dobre i na złe odcinek 622. Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz)
Na dobre i na złe odcinek 622. Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz) zniknie z "Na dobre i na złe"? Aktorka umieściła w sieci zdjęcie z ostatniego dnia na planie... Na szczęście ostatniego przed urlopem! Fani Sylwii mogą być spokojni, już po wakacyjnej przerwie 2016 będziemy mogli śledzić dalsze losy doktor Mróz, Radwana (Mateusz Damięcki) i Roberta (Bartosz Porczyk), który z uporem maniaka niszczy im życie. Co się wydarzy w nowych odcinkach "Na dobre i na złe"?

"Na dobre i na złe" odcinek 641 po wakacjach 2016 - środa, 31.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Magdalena Turczeniewicz umieściła w sieci niepokojące zdjęcie. Nie dość, że ma na głowie dość dziwną czapkę, to jeszcze opis pod zdjęciem sugeruje, że jej przygoda z "Na dobre i na złe" dobiega końca.

Zobacz: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Ilona Ostrowska nie wróci na plan serialu. Kasia Smuda umrze?

Na szczęście aktorka planuje tylko wakacyje od planu zdjęciowego. Choć latem cała ekipa pracuje nad nowymi odcinkami "Na dobre i na złe", to najwyraźniej wątek Sylwii został już zrealizowany.

Sylwia Mróz nie zniknie z Leśnej Góry w "Na dobre i na złe" po wakacjach 2016. Jesteście ciekawi, co wydarzy się w jej życiu? Radwan z pewnością będzie próbował ją odzyskać, a Robert nadal będzie uprzykrzać jej życie. Czy Sylwia w końcu pozbędzie się nieznośnego męża? Oby!

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Zamach w szpitalu w Leśnej Górze. Pacjenci ofiarami bezwzględnego fotoreportera

A co się dziele z serialową Sylwią na powyższym zdjęciu? Aktorka uspokaja fanów - z jej bohaterką nie dzieje się nic złego. To po prostu kontrolne badania, które mają potwierdzić, że lekarka już nie choruje na padaczkę.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: