SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Ślub Oli i Jana w Leśnej Górze

Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Ślub Oli i Jana w Leśnej Górze

31.05.2016, godz. 18:30
Na dobre i na złe odc. 634. Ola Pietrzak (Anna Karczmarczyk), Jan Stanisławski (Krzysztof Kwiatkowski)
Na dobre i na złe odc. 634. Ola Pietrzak (Anna Karczmarczyk), Jan Stanisławski (Krzysztof Kwiatkowski) foto:

Ślub Oli (Anna Karczmarczyk) i Jana (Krzysztof Kwiatkowski) będzie wielkim wydarzeniem w Leśnej Górze! Ceremonia odbędzie się w "Na dobre i na złe" po wakacjach 2016. Myślicie, że Pietrzak i Stanisławski stworzą udane małżeństwo? Krzysztof Kwiatkowski zdradził, że do właśnie dla serialowej Oli jego bohater z "Na dobre i na złe" przeszedł olbrzymią metamorfozę.

"Na dobre i na złe" odcinek 640 ostatni przed wakacjami 2016 - środa, 8.06.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "Na dobre i na złe" Jan oświadczył się Oli, a ona oczywiście przyjęła jego oświadczyny. Zakochana pani doktor jest pewna swoich uczuć i wie, że Jan jest dla niej stworzony.

Zobacz: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Zamach w szpitalu w Leśnej Górze. Pacjenci ofiarami bezwzględnego fotoreportera

Pracowity i opiekuńczy Stanisławski ma tylko jedną poważną wadę - jest uzależniony od hazardu. Wygrywanie w kasynie go nakręca i robi się niebezpieczne! Poza kilkoma zwycięstwami nie brakuje mu długów zaciągniętych u lokalnych gangsterów.

W "Na dobre i na złe" tuż przed wakacjami 2016 Jan spłaci swój dług, ale bandyci zażądają odsetek. Czy Stanisławski uzbiera potrzebne pieniądze i zamknie brudne sprawy przed ślubem?

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Jan w tajemnicy przez Olą znów będzie grał w kasynie

Oby tak właśnie było! Jan szczerze żałuje, że utopił mnóstwo pieniędzy i obiecał się zmienić dla ukochanej Oli. To dzięki niej i jej ojcu (Olgierd Łukaszewicz) Jan wyjdzie z długów i w "Na dobre i na złe" po wakacjach 2016 stanie na ślubnym kobiercu - Był lekkoduchem, który z polecenia swojego ojca rozpoczął staż na chirurgii. Kiedy poznał Olę stał się odpowiedzialnym facetem. Teraz szykują się do ślubu, który sądząc z rozmachu przygotowań, będzie ważnym wydarzeniem w Leśnej Górze - powiedział Krzysztof Kwiatkowski w najnowszym "Tele Tygodniu".

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: