SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Przemek Zapała na celowniku zamachowców z Leśnej Góry. Zginie?

Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Przemek Zapała na celowniku zamachowców z Leśnej Góry. Zginie?

31.08.2016, godz. 11:23
Na dobre i na złe odc. 641. Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz), Lidka (Angelika Kujawiak), Misiek (Antoni Królikowski)
Na dobre i na złe odc. 641. Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz), Lidka (Angelika Kujawiak), Misiek (Antoni Królikowski) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Kto zginie po zamachu w Leśnej Górze w "Na dobre i na złe"? Bandyci, który zaatakują szpital w 641 odcinku "Na dobre i na złe" po wakacjach 2016 wezmą kilkoro zakładników, wśród których znajdą się m.in. Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz) i salowy Góral (Jan Zmit). To właśnie oni znajdą się w śmiertelnym niebezpieczeństwie gdy uzbrojeni terroryści po zabójstwie policjanta będą chcieli dostać się na blok operacyjny. Przemek poczuje, że śmierć jest blisko gdy bezwzględa Lidka (Angelika Kujawiak) wymierzy do niego z pistoletu i zagrozi, że go zabije! Czy Przemek zginie?

"Na dobre i na złe" odcinek 641 po wakacjach 2016 - środa, 31.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Początek nowego 18 sezonu "Na dobre i na złe" dostarczy widzom wielu emocji i na pewno spowoduje nagły wzrost adrenaliny. Atak terrorystyczny na Leśną Górę, krwawa strzelanina, śmiertelne ofiary, zakładnicy i dramatyczna akcja oddziału antyterrorystów i policjantów. Aż przez trzy odcinki w "Na dobre i na złe" będą rozgrywać się sceny rodem z filmu sensacyjnego.

Patrz: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Śmierć Jana! Co będzie z Olą i Przemkiem?

A zacznie się od tego, że w 641 odcinku "Na dobre i na złe" Czarny (Maciej Mikołajczyk), jego brat Misiek (Antoni Królikowski) i Lidka z zimną krwią zabiją komisarza Porębę (Sebastian Łach), który na szpitalnym korytarzu rozpozna w nich poszukiwanych przestępców.

Bandyci, strzały, walka o życie... Świadkami zabójstwa policjanta będą Przemek Zapała i salowy Góral, którzy staną się kolejnymi ofiarami zamachowców. Gdy szpital w Leśnej Górze otoczą antyterroryści z twardym dowódcą (Tomasz Oświeciński) na czele, sytuacja zrobi się naprawdę dramatyczna.

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Jan umrze, ale przed śmiercią weźmie ślub z Olą

Wiktoria Consalida (Katrzyna Dąbrowwska) zarządzi ewakuację pacjentów… A bandyci postanowią ukryć się na bloku operacyjnym, by stamtąd negocjować z policją. Po drodze napotkają jednak na przeszkodę - drzwi zabezpieczone elektronicznym zamkiem.

Zamachowcy zmuszą Przemka, by podał im kod. - Wyjścia są obstawione przez gliny. Musimy się dostać na blok. Znasz kod? - zapyta lekarza Czarny. - Jasne, że zna... Jest tu chirurgiem. Kod. Liczę do trzech! Raz... Dwa... - Lidka wyceluje do Przemka i zagrozi mu, że naciśnie spust jeśli lekarz nie wprowadzi ich na blok operacyjny.

Doktor Zapała zachowa jednak zimną krew. - Jak mnie zabijesz to tam nie wejdziesz...
- Racja, no dobra to może inaczej - Lidka zmieni swój cel. Opróżni magazynek z nabojów, ale zostawi sobie jeden, by zagrać z zakładnikami w rosyjską ruletkę. - Lidka mamy już jednego trupa - Czarny będzie coraz bardziej przerażony.

A Lidka uśmiechnie się i skieruje broń na Górala… Przemek – po tym, jak widział śmierć policjanta – w końcu zrozumie, że nie ma szansy na bunt. Lekarz posłusznie wstuka kolejne cyfry... Dzięki temu ocali życie Górala i swoje.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: