SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Ola w żałobie po śmierci Jana. Rzuci pracę w Leśnej Górze?

Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Ola w żałobie po śmierci Jana. Rzuci pracę w Leśnej Górze?

26.08.2016, godz. 20:25
Na dobre i na złe odc. 643. Ola (Anna Karczmarczyk), Klaudia (Julia Wyszyńska)
Na dobre i na złe odc. 643. Ola (Anna Karczmarczyk), Klaudia (Julia Wyszyńska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Śmierć Jana Stanisławskiego (Krzysztof Kwiatkowski) z "Na dobre i na złe" będzie takim ciosem dla Oli Pietrzak (Anna Karczmarczyk), że lekarka ze szpitala w Leśnej Górze zupełnie się załamie. Przy życiu będzie ją trzymać tylko myśl, że ma córkę Franię (Karolina Wańszys), która przecież jej potrzebuje. W 643 odcinku "Na dobre i na złe" po wakacjach 2016 Ola pogrąży się w żałobie i będzie opłakiwać Jana, z którym wzięła ślub tuż przed jego śmiercią. Czy Ola wróci do oracy w Leśnej Górze gdzie na jej oczach zginął Janek?

"Na dobre i na złe" odcinek 643 - środa, 14.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Ola i Jan z "Na dobre i na złe" wezmą ślub w bardzo dramatycznych okolicznościach. Tuż po tym jak bandyta Czarny (Maciej Mikołajczyk) postrzeli Janka, a świadkiem tej wstrząsającej sceny będzie Ola, ciężko ranny w klatkę piersiową Stanisławski osunie się na ziemię.

Patrz: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Tragiczna śmierć Jana! Czy Ola będzie z Przemkiem?

Świadomy tego, że może w każdej chwili umrzeć złoży Oli małżeńską przysięgę. - To nie jest pożegnanie. Nie waż się ze mną żegnać - powie zozpaczona Ola w 642 odcinku "Na dobre i na złe" na krótko przed tym jak wykrwawiający się Jan straci przytomność. I choć Janek trafi na stół operacyjny to profesorowi Falkowiczowi (Michał Żebrowski), Przemkowi (Marcin Rogacewicz) i Adamowi (Grzegorz Daukszewicz) nie uda się go uratować. Jan umrze podczas operacji...

W 643 odcinku "Na dobre i na złe" bandyci, którzy doprowadzili do śmierci Janka, uciekną ze szpitala w Leśnej Górze karertką pogotowia. Gdy znajdą w samochodzie nadajnik GPS, wyrzucą urządzenie, by policja zgubiła trop. W ich rękach wciąż będą ostatni zakładnicy - salowy Góral (Jan Zmit) i dyrektor Stefan Tretter (Piotr Garlicki). W drodze do lotnisko zamachowcy zostaną jednak zatrzymani.

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Wiktoria rozstanie się z Adamem i wyjedzie do Hiszpanii

W Leśnej Górze po ostatnich dramatycznych wydarzeniach przez długi czas będzie panował chaos. Przez ewakuację szpitala wielu pacjentów poważnie ucierpi. Ciężarna pacjentka z oddziału położniczego będzie wymagała cesarskiego cięcia, a jedyną osobą, która może przeprowadzić zabieg będzie pogrążona w żałobie po mężu Ola. Mimo bolesnych przeżyć młoda lekarka wróci do pracy...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: