SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Tretter opuści Leśną Górę! Szokujący telefon zmieni życie dyrektora szpitala

Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Tretter opuści Leśną Górę! Szokujący telefon zmieni życie dyrektora szpitala

14.06.2016, godz. 09:00
Na dobre i na złe. Stefan Tretter (Piotr Garlicki)
Na dobre i na złe. Stefan Tretter (Piotr Garlicki) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Mrożące krew w żyłach sceny w "Na dobre i na złe"! Szpital w Leśnej Górze stanie się celem zamachu terrorystów, którzy w 642 odcinku "Na dobre i na złe" po wakacjach 2016 zaatakują pacjentów i lekarzy. Akurat tego dnia Leśna Góra zostanie bez szefa, bo dyrektor Stefan Tretter (Piotr Garlicki) wyjedzie ze znajomym na ryby. To jednak nie oznacza, że Tretter zostawi szpital w potrzebie. Nic z tych rzeczy. Kiedy odbierze szokujący telefon o ataku terrorystycznym w Leśnej Górze rzuci wszystko i natychmiast wróci z wędkowania.

"Na dobre i na złe" odcinek 642 po wakacjach 2016 - środa, 7.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Atak terrorystów na szpital w Leśnej Górze w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej! Widzowie muszą się przygotować na solidną dawkę emocji, bo życie wielu lekarzy i pacjentów z najbardziej znanego szpitala w Polsce zawiśnie na włosku.

Patrz: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Wiktoria w ciąży z Adamem?

W 642 odcinku "Na dobre i na złe" do Leśnej Góry wkroczy grupa uzbrojonych zamachowców, którzy będą siali postrach na szpitalnych oddziałach. Scenarzyści seriali na razie trzymają w tajemnicy dlaczego w Leśnej Górze dojdzie do zamachu i jakie będą żądania bandytów. Ale pewne jest już, że terroryści wezmą zakładników, z którymi zabarykadują się na bloku operacyjnym. W pułapkę nieobliczalnych morderców wpadnie m.in. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz).

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Falkowicz spędzi w więzieniu wiele lat!

Początek dnia, w którym dojdzie do zamachu, nie będzie zwiastował nadchodzącej tragedii. Kilka godzin przed tymi dramatycznymi wydarzeniami szpital opuści dyrektor Tretter, który weźmie sobie wolne, by pojechać ze znajomym kardiochirurgiem, profesorem Waldemarem Herfurtem (Wiesław Kowalski) na ryby.

Podczas wędkowania lekarze niezbyt długo będą się cieszyć relaksującymi chwilami nad wodą. Nagle dyrektor Tretter odbierze wstrząsający telefon z Leśnej Góry z informacją, że szpital został opanowany przez terrorystów. Bez chwili wahania rzuci wszystko i wróci do pracy, by być blisko swoich pacjentów i kolegów. Jaki przebieg będzie miał zamach na Leśną Górą? Kim będą terroryści? Kto zginie, a kogo uda się uratować? Wszystko wyjaśni się w 642 odcinku "Na dobre i na złe"!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: