SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Lena i Latoszek pogodzą się po strzelaninie w Leśnej Górze

Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Lena i Latoszek pogodzą się po strzelaninie w Leśnej Górze

30.08.2016, godz. 10:57
Na dobre i na złe odc. 626. Witek Latoszek (Bartosz Opania), Lena Starska (Anita Sokołowska)
Na dobre i na złe odc. 626. Witek Latoszek (Bartosz Opania), Lena Starska (Anita Sokołowska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Zamach bandytów na Leśną Górę w "Na dobre i na złe" będzie miał wpływ także na życie tych lekarzy, którzy bezpośrednio nie staną się ofiarami uzbrojonych terrorystów. Tak się stanie w przypadku Leny Starskiej (Anita Sokołowska) i Witka Latoszka (Bartosz Opania), którzy w 642 odcinku "Na dobre i na złe" po wakacjach, już po krwawej strzelaninie w szpitalu,  zrozumieją, że powinni się pogodzić, bo przecież szkoda życia na ciągłe kłótnie. Rozwiedzeni lekarze uświadomią też sobie, że wciąż coś do siebie czują.

"Na dobre i na złe" odcinek 642 po wakacjach 2016 - środa, 7.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Strzelanina w "Na dobre i na złe" już na zawsze odmieni życie wszystkich pracowników szpitala w Leśnej Górze, również tych, którzy nie znajdą się w samym centrum dramatycznych wydarzeń i nie będą zakładnikami nieobliczalnych bandytów - Czarnego (Maciej Mikołajczyk), Miśka (Antoni Królikowski) i Lidki (Angelika Kujawiak)!

Patrz: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Jan umrze w dniu ślubu z Olą. Śmiertelnego postrzał bandyty Czarnego

W 642 odcinku "Na dobre i na złe" po wakacjach 2016 zamachowcy nadal będą okupować blok operacyjny , więzić zakładników i terroryzywać personel szpitala. Tymczasem grupa antyterrorystów dowodzona przez twardego dowódcę (Tomasz Oświeciński) skupi się na opracowaniu planu wkroczenia do środka. Wcześniej jednak policjanci będą pomagać lekarzom w ewakuacji pacjentów z innych oddziałów.

Latoszek razem z Wiktorią Consalidą (Katarzyna Dąbowska) zaczną wyprowadzać chorych z opanowanego przez zamachowców szpitala. W Leśnej Górze pojawią się też ekipy telewizyjne, które na żywo będą transmitować te dramatyczne wydarzenia.

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Wiktoria i Adam będą mieli dziecko

Właśnie z telewizji Lena Starska dowie się, że jej były mąż jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Chwilę później Latoszek zadzwoni do Leny, by powiedzieć jej, że nic mu nie jest. Jego telefon będzie jednocześnie sugerował, że chciałby się wreszcie z nią pogodzić.

Co ciekawe Lena, której przecież tak zależało na rozwodzie, tym razem go nie odepchnie. Mało tego będzie drżeć ze strachu, że Latoszek zginie. Ten lęk uświadomi jej, że wciąż jej zależy na Witku...

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: