SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Dramat Wiktorii. Adam skazany na śmierć w zamachu

Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Dramat Wiktorii. Adam skazany na śmierć w zamachu

19.08.2016, godz. 15:45
Na dobre i na złe odc. 641. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska)
Na dobre i na złe odc. 641. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Horror w "Na dobre i na złe" po wakacjach 2016, który rozegra się w szpitalu w Leśnej Górze podczas zamachu terrorystycznego będzie miał wpływ na życie wielu lekarzy! Kiedy bandyci zaatakują szpital, wezmą zakładników i urządzą strzelaninę, Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) będzie na skraju załamania psychicznego. W 642 odcinku "Na dobre i na złe" strach o życie Adama Krajewskiego (Grzegorz Daukszewicz) wytrąci ją z równowagi. Tym bardziej, że więziony przez terrorystów Adam znajdzie się w grupie zakładników skazanych na śmierć. Zobaczcie zwiastun nowego 18 sezonu "Na dobre i na złe" .

"Na dobre i na złe" odcinek 642 po wakacjach 2016 - środa, 7.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Takiej masakry w "Na dobre i na złe" jeszcze nie było! Opanowany przez trójkę uzbrojnych przestępców szpital w Leśnej Górze stanie się miejscem, w którym rozegrają się mrożące krew w żyłach, trzymające w napięciu sceny.

Początek koszmaru nastąpi w 641 odcinku "Na dobre i na złe" w dniu ślubu Oli Pietrzak (Anna Karczmarczyk) i Jana Stanisławskiego (Krzysztof Kwiatkowski). Tuż przed uroczystością pana młodego odwiedzi gangster Czarny (Maciej Mikołajczyk), który grożąc mu bronią, zmusi go, by pomógł jego postrzelonemu bratu Miśkowi (Antoni Królikowski).

Patrz: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Postrzelony Jan umrze bez operacji

Jan nie będzie miał wyjścia. Przyjedzie razem z bandytami do Leśnej Góry gdzie bardzo szybko dojdzie do strzelaniny. Czarny, Misiek i jego dziewczyna Lidka (Angelika Kujawiak) opanują blok operacyjny i wezmą kilku zakładników. Wśród nich będzie m.in. Adam Krajewski.

Wezwany na miejsce oddział antyterrorystów dowodzony przez doświadczego policjanta (Tomasz Oświeciński) nie od razu przypuści szturm na szpital. Najpierw do akcji wkroczy negocjator. W 642 odcinku "Na dobre i na złe" Wiktoria Consalida, która będzie wszystko obserwować z bezpiecznej odległości przeżyje dramat na wieść, że wśród pojmanych zakładników jest jej ukochany.

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Przemek uratuje Olę podczas strzelaniny w Leśnej Górze - ZWIASTUN

Oszaleje z rozpaczy gdy pojawią się kolejne komplikacje. - Skazujecie ich na śmieć - zapyta przerażona antyterrorystę świadoma tego, że Adam i jej koledzy z Leśnej Góry mogą w każdej chwili zginąć.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

ZWIASTUN  nowego 18 sezonu "Na dobre i na złe" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: