SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Atak terrorystów na Leśną Górę zbliży Lenę i Latoszka

Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Atak terrorystów na Leśną Górę zbliży Lenę i Latoszka

11.07.2016, godz. 10:26
Na dobre i na złe odc. 626. Witek Latoszek (Bartosz Opania), Lena Starska (Anita Sokołowska)
Na dobre i na złe odc. 626. Witek Latoszek (Bartosz Opania), Lena Starska (Anita Sokołowska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Zamach w Leśnej Górze w "Na dobre i na złe" po wakacjach 2016 będzie punktem zwrotnym w życiu lekarzy, którzy przeżyją koszmar po ataku terrorystów! Kiedy w 642 odcinku "Na dobre i na złe" do szpitala wkroczą uzbrojni zamachowcy Lena (Anita Sokołowska) i Witek Latoszek (Bartosz Opania) zrozumieją, że szkoda życia na kłótnie. Te dramatyczne chwile zbliżą do siebie rozwiedzionych Latoszków, ale czy to wystarczy, by znów byli razem?

"Na dobre i na złe" odcinek 642 po wakacjach 2016 - środa, 7.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Nowy 18 sezon "Na dobre i na złe" rozpocznie się o dramatycznych wydarzeń w szpitalu w Leśnej Górze! Życie lekarzy i pacjentów zawiśnie na włosku gdy w 642 odcinku "Na dobre i na złe" po wakacjach 2016 do placówki wkroczą uzbrojeni bandyci. Rozegrają się mrożące krew w żyłach sceny, bo nie dość, że poleje się krew, to jeszcze zamachowcy wezmą zakładników. Do Leśnej Góry przybędzie oddział policjantów z grupy antyterrorystycznej, którzy będą walczyć o życie chorych i personelu medycznego.

Patrz: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Ślub Oli i Jana z krwawym zamachem w Leśnej Górze

Wśród ofiar terrorystów znajdą się także Lena i Latoszek, którzy przed wkroczeniem bandytów do Leśnej Góry będą prowadzić ze sobą otwartą wojnę. Nie dość, że Witek nie odnajdzie się w roli podwładnego Leny, która zastąpiła go na stanowisku ordynatora interny, to jeszcze nie będzie mógł znieść myśli, że jego była żona układa sobie życie od nowa.

W 642 odcinku "Na dobre i na złe" rozwiedzeni Latoszkowie przestaną się do siebie odzywać prywatnie. W zasadzie ich kontakty ograniczą się tylko do spraw służbowych. Atak terrorystów na Leśną Górę wszystko między nimi zmieni. Oboje stwierdzą, że szkoda życia na awantury i powinni wreszcie się dogadać, także ze względu na dobro ich syna Felka (Maksymilian Jakubczyk).

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Adam Krajewski zakładnikiem zamachowców w Leśnej Górze!

Ale o wielkim powrocie Leny do Latoszka na razie nie będzie mowy, bo w nowych odcinkach "Na dobre i na złe" jesienią 2016 doktor Starska zdecyduje się na związek ze Staszkiem (Marcin Kwaśny) - mężczyzną, którego poznała jeszcze w poprzedniej pracy i z którym do tej pory tylko się przyjaźniła. Witek zostanie więc sam...

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Agencja TVN/x-news
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: