SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Ślub Oli i Jana z tragedią w tle - ZWIASTUN 641 odcinka

Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Ślub Oli i Jana z tragedią w tle - ZWIASTUN 641 odcinka

31.08.2016, godz. 20:40
Na dobre i na złe odc. 641. Ola Pietrzak (Anna Karczmarczyk), Klaudia Miller (Julia Wyszyńska)
Na dobre i na złe odc. 641. Ola Pietrzak (Anna Karczmarczyk), Klaudia Miller (Julia Wyszyńska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Ślub Oli (Anna Karczmarczyk) i Jana (Krzysztof Kwiatkowski) z "Na dobre i na złe" w cieniu tragedii! W dniu uroczystości dojdzie do zamachu terrorystycznego w szpitalu w Leśnej Górze. Podczas przygotowań do ślubu, w 641 odcinku "Na dobre i na złe", ubrana w suknię ślubną Ola, która nie będzie wiedziała o rozgrywającej się maskarze, wpadnie w panikę, że ukochany ją zostawił. Janek nagle zniknie i nie będzie odbierał od niej telefonów. Prawda okaże się jednak zupełnie inna.

"Na dobre i na złe" odcinek 641 po wakacjach 2016 - środa, 31.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Dzień ślubu Oli i Jana z "Na dobre i na złe" wcale nie będzie przypominał najpiękniejszego dnia w ich życiu. Wręcz przeciwnie - marzenie o romantycznej ceremonii zamieni się w koszmar kiedy w 641 odcinku "Na dobre i na złe" po wakacjach 2016 tuż przed uroczystością Czarny (Maciej Mikołajczyk) znów pojawi się w hotelu rezydentów w Leśnej Górze.

Przestępca zmusi Stanisławskiego, by pomógł jego bratu Miśkowi (Antoni Królikowski), który został postrzelony. Bandyta, u którego hazardzista Jan miał długi zagrozi mu bronią, jeśli lekarz nie zgodzi się z nim pójść.

Patrz: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Przemek uratuje Oli życie podczas zamachu na Leśną Górę - ZWIASTUN

Z kolei Ola, którą do ślubu będzie szykować jej przyjaciółka Klaudia (Julia Wyszyńska), zacznie się denerwować, że trzy godziny przed pójściem do ołtarza nie jest jeszcze gotowa. Na domiar złego Jan nie odbierze z kwiaciarni jej ślubnego bukietu i nie sprawdzi, czy w kościele wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Zdenerwowana panna młoda wyładuje swoją złość na narzeczonym, który zaraz potem przepadnie bez śladu.

Klaudia, widząc zdenerowanie Oli, postara się ją pocieszyć. - Bierzesz ślub i to jest taka panika przedślubna, to jest zupełnie normalne! Panna młoda będzie się jednak martwić, że Jan zrezygnował ze ślubu i po prostu uciekł.
- A jak on mnie zostawił?

Patrz: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Jan zginie na oczach Oli po postrzale Czarnego- ZWIASTUN

Niestety prawda będzie zupełnie inna. Janek zostanie zakładnikiem Czarnego, Miśka i Lidki (Angelika Kujawiak), terrorystów, którzy pojawią się w Leśnej Górze, by lekarz mógł przeprowadzić operację rannego. Świadomi tego, że policja depcze im po piętach sterroryzują kilku lekarzy i zamkną ich jako zakładników na bloku operacyjnym...

Jan, choć będzie miał szansę uciec ze szpitala, zdecyduje się porozmawiać z Czarnym, by przekonać go do poddania się. Wtedy bandyta strzeli do niego. Nagle do szpitala wbiegnie Ola w sukni ślubnej, która pochwyci w ramiona rannego ukochanego.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

ZWIASTUN  nowego sezonu "Na dobre i na złe" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: