SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Ewakuacja szpitala w Leśnej Górze po strzelaninie! Dramatyczna decyzja Wiktorii

Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Ewakuacja szpitala w Leśnej Górze po strzelaninie! Dramatyczna decyzja Wiktorii

31.08.2016, godz. 08:26
Na dobre i na złe odc. 643. Dowódca antyterrorystów (Tomasz Oświeciński), Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska)
Na dobre i na złe odc. 643. Dowódca antyterrorystów (Tomasz Oświeciński), Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Strzelanina w szpitalu w Leśnej Górze w "Na dobre i na złe" niesie ze sobą całą serię dramatycznych wydarzeń, ofiar wśród ludzi i przeżyć, które na zawsze odmienią życie lekarzy! W 641 odcinku "Na dobre i na złe" po wakacjach 2016 tuż po tym jak trójka uzbrojnych bandytów opanowała szpital to Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) musi podjąć jedną z najtrudniejszych decyzji. Pod nieobecność dyrektora Trettera (Piotr Garlicki) to na Wiki spada ciężar odpowiedzialności za życie i zdrowie pacjentów oraz pracowników szpitala, którzy stali się zakładnikami terrorystów.

"Na dobre i na złe" odcinek 641 po wakacjach 2016 - środa, 31.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Zamach terrorystyczny w "Na dobre i na złe", za którym stoi trójka bandytów: Czarny (Maciej Mikołajczyk), jego brat Misiek (Antoni Królikowski) i dziewczyna Miśka, bezwzględna Lidka (Angelika Kujawiak), do którego dochodzi w 641 odcinku po wakacjach 2016 to bez wątpienia najbardziej makabryczne wydarzenie w całej historii szpitala w Leśnej Górze!

Patrz: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Śmierć Jana! Co będzie z Olą i Przemkiem?

Tuż po tym jak zamachowcy opanowują budynek, zabijają policjanta, który próbuje ich powstrzymać i biorą za zakładniaków Przemka Zapałę (Marcin Rogacewicz) oraz salowego "Górala" (Jan Zmit) do akcji wkraczają policjanci z grupy antyterrorystycznej. Na ich czele stoi doświadczony dowódca (Tomasz Oświeciński). To właśnie on kieruje całą akcją w Leśnej Górze i zarządza ewakuację szpitala. Ale ta decyzja wymaga jeszcze zody dyrektora.

W 641 odcinku "Na dobre i na złe" po wakacjach 2016 Stefan Tretter bierze dzień wolny, więc to Wiktoria Consalida musi przejąć rolę szefa. - Napastnicy są uzbrojeni i niebezpieczni proszę ewakuować wszystkich pacjentów! - ostrzega lekarkę dowódca antyterrorystów.

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Jan umrze, ale przed śmiercią weźmie ślub z Olą


Jednak Wiktoria wie z czym wiąże się ewakuacja i absolutnie się na to nie zgadza. Wielu pacjentów mogłoby tego nie przeżyć. - Zaraz, chwila, moment! To nie jest takie proste. Mamy tu kilkudziesięciu pacjentów w stanie ciężkim, podłączonych do aparatury. Trzeba zorganizować transport, zabezpieczyć dokumentację, obdzwonić szpitale, dowiedzieć się, który z nich może którego pacjenta przyjąć. To wszystko potrwa kilka godzin i wiąże się z zagrożeniem życia. Robimy to tylko w ostateczności. Może jest jakieś inne wyjście? Nawiązał pan kontakt z napastnikami?

- Negocjator w drodze...
- Świadkowie mówili o trójce napastników. Myśli pan, że to jest zorganizowana akcja?
- W takim wypadku nie będzie żadnego problemu. Myślę, że zanim zaczniecie ewakuację będzie już po sprawie - stwierdza policjant.

W głiowie Wiktorii pojawia się jednak najczarniejsza możliwa wizja. - Chyba, że wejdą na blok... Chwilę później doktor Consalida dostaje telefon od jednej z uwięzionych w szpitalu pielęgniarek, że terroryści wkroczyli na blok operacyjny. Wiki zarządza ewakuację szpitala, wiedząc, że życie pacjentów jest zagrożone...

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: