SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Nie będzie ślubu Oli i Jana. Stanisławski zniknie przed ceremonią

Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Nie będzie ślubu Oli i Jana. Stanisławski zniknie przed ceremonią

08.08.2016, godz. 10:45
Strzelanina w Na dobre i ma złe
Strzelanina w "Na dobre i ma złe" foto:

Ślub Oli (Anna Karczmarczyk) i Jana (Krzysztof Kwiatkowski) nie dojdzie do skutku? W 641 odcinku "Na dobre i na złe" Stanisławski przepadnie bez śladu tuż przed uroczystą przysięgą. Gangsterzy, którym Jan był winny pieniądze zniszczą jego ślub? Pan młody będzie miał poważne tarapaty tuż przed uroczystą ceremonią - o ile ta w ogóle się odbędzie. Co się wydarzy w "Na dobre na złe" po wakacjach 2016?

"Na dobre i na złe" odcinek 641 po wakacjach 2016 - środa, 31.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "Na dobre i na złe" Jan oświadczył się Oli, a ona z zachwytem zgodziła się zostać jego żoną. Sprawa jednak nie jest taka prosta. Pietrzakówa nawet nie zdaje sobie sprawy, że przez hazard jej ukochany ma poważne kłopoty z bandziorami.

Patrz: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Wiktoria i Adam będą mieli dziecko

W 641 odcinku "Na dobre i na złe" Klaudia (Julia Wyszyńska) będzie pomagać przyjaciółce w przygotowaniach do ślubu, a Ola tego dnia będzie wyjątkowo roztrzęsiona. Wszystko pogorszy fakt, że Jan nie wywiązał się ze swoich zobowiązań i nie sprawdził tego, czy kościół jest już przystrojony według ich prośby - Czy wszystko musi być na mojej głowie?! Chcesz mieć kłopoty, spraw sobie męża - rzuci Ola.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Anna Karczmarczyk z chłopakiem na wakacjach we Włoszech

Na dodatek Jan przestanie odbierać telefon. Ola zacznie się martwić, bo do ślubu zostały raptem 3 godziny - Może postanowił mnie zostawić? To się zdarza, faceci uciekają sprzed ołtarza - westchnie Pietrzakówna.

Prawda będzie jednak o wiele gorsza. Jan nie wystraszy się ceremonii, a padnie ofiara terrorystów w Leśnej Górze. Czarny (Maciej Mikołaczak) i Lidka (Angelika Kujawiak) zmuszą lekarza do operowania rannego Miśka (Antoni Królikowski).

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: