SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Matylda zamieszka z Grzegorzem

Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Matylda zamieszka z Grzegorzem

15.06.2016, godz. 16:00
Na dobre i na złe odc. 621. Matylda (Amelia Czaja), Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), Grzegorz (Marcin Bosak)
Na dobre i na złe odc. 621. Matylda (Amelia Czaja), Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), Grzegorz (Marcin Bosak) foto:

Falkowicz (Michał Żebrowski) trafi do aresztu, a Matylda (Amelia Czaja) do domu dziecka? Nic z tych rzeczy! Andrzej nawet zza krat będzie myślał o 9-latce, której zagwarantuje opiekę Grzegorza (Marcin Bosak). W 641 odcinku "Na dobre i na złe" profesor zadzwoni do właściciela stadniny i poprosi go o pomoc. W "Na dobre i na złe" po wakacjach 2016 córka Kasi (Ilona Ostrowska) zamieszka z Grzegorzem.

"Na dobre i na złe" odcinek 641 po wakacjach 2016 - środa, 31.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "Na dobre i na złe" po wakacjach 2016 Falkowicz będzie przebywał w areszcie. Profesor zostanie oskarżony o porwanie Matyldy i o pedofilię! Lekarz zrobi wszystko, żeby oczyścić się z zarzutów, ale w pierwszej kolejności zadba o to, by dziewczynka nie trafiła ponownie do domu dziecka.

Zobacz: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Ilona Ostrowska nie wróci na plan serialu. Kasia Smuda umrze?

W 641 odcinku "Na dobre i na złe" Falkowicz wybłaga policjanta, by pozwolił wykonać mu jeden telefon. Profesor dorwie się do słuchawki i szybko wybierze numer Grzegorza, który niedługo później zjawi się w areszcie.

Andrzej w skrócie opowie mu całą historie i poprosi właściciela stadniny, by zaopiekował się Matyldą, która teraz została całkiem sama, bo jej matka znów przebywa w szpitalu - Nie chcę, żeby Matylda znów przez to przechodziła - wyjaśni profesor, który próbuje uchronić podopieczną przed sierocińcem.

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Falkowicz spędzi w więzieniu wiele lat!

Grzegorz wykona polecenie lekarza i z wielką chęcią przygarnie 9-latkę do siebie. Czy Matylda będzie tam szczęśliwa? Czy Falkowicz wydostanie się zza krat i wróci po dziewczynkę, którą traktuje jak córkę? O tym przekonamy się po wakacyjnej przerwie w premierowych odcinkach "Na dobre i na złe".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: RUPTLY/x-news
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: