SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Lena zastąpi Latoszka nowym kochankiem Staszkiem

Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Lena zastąpi Latoszka nowym kochankiem Staszkiem

26.06.2016, godz. 08:44
Na dobre i na złe odc. 621. Lena Starska (Anita Sokołowska), Staszek (Marcin Kwaśny)
Na dobre i na złe odc. 621. Lena Starska (Anita Sokołowska), Staszek (Marcin Kwaśny) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Nowy sezon "Na dobre i na złe" po wakacjach 2016 oznacza zmiany w życiu Leny (Anita Sokołowska) i Witka Latoszka (Bartosz Opania), którzy po rozwodzie wciąż będą próbowali jakoś dogadać się w pracy w szpitalu w Leśnej Górze. Wątek Latoszków znów wróci do fabuły "Na dobre i na złe", ale relacje lekarzy skomplikuje ten trzeci, czyli kochanek Leny, Staszek (Marcin Kwaśny).

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2016 nowy sezon od środy, 30.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Co się stało z Latoszkami? Czy Lena i Witek z "Na dobre i na złe" znów wyjechali z Leśnej Górze skoro od tak dawna ich wątek nie pojawia się w serialu? Nic z tych rzeczy. Po prostu scenarzyści "Na dobre i na złe" ostatnio skupili się na losach innych bohaterów.

Patrz: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Ola i Przemek będą mieli nowe dziecko

W nowych odcinkach "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej widzowie znów zobaczą Latoszków, którzy znów będą leczyć pacjentów szpitala w Leśnej Górze. Oczywiście Lena nadal będzie ordynatorem interny, a zarazem przełożoną Witka, co jemu wciąż trudno będzie zaakceptować. Bo choć sam Latoszek miał dosyć stanowiska szefa i zgodził się na to, by była żona zastąpiła, to nie spodoba się mu rola podwładnego Leny.

Kiedy w 642 odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę, 7.09.2016) w Leśnej Górze dojdzie do zamachu terrorystycznego Latoszek pierwszy raz od dawna odezwie się od Leny. Ten dramat uświadomi obojgu, że nie warto tracić czasu na kłótnie, bo życie jest zbyt krótkie.

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Wiktoria zajdzie w ciążę z Adamem

I może właśnie dlatego Lena postanowi dać szansę Staszkowi, lekarzowi, którego poznała w poprzedniej pracy gdy odeszła z Leśnej Góry. Co prawda jeszcze do niedawna Lenę i Staszka łączyła tylko przyjaźń, ale w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach 2016 to się zmieni.

Kiedy Latoszek poznał Staszka był przekonany, że to kochanek jego byłej żony... W premierowych odcinkach "Na dobre i na złe" jesienią 2016 Witek będzie musiał się pogodzić z tym, że Lena już do niego nie wróci, bo układa sobie życie z innym mężczyzną.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: