SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Lena nadal kocha Witka

Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Lena nadal kocha Witka

10.08.2016, godz. 14:15
Na dobre i na złe odc. 626. Witek Latoszek (Bartosz Opania), Lena Starska (Anita Sokołowska)
Na dobre i na złe odc. 626. Witek Latoszek (Bartosz Opania), Lena Starska (Anita Sokołowska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Lena (Anita Sokołowska) i Witek (Bartosz Opania) są już po rozwodzie, ale Starska nie może zapomnieć o byłym mężu. W "Na dobre i na złe" po wakacjach 2016 przekonamy się, że Lena wciąż go kocha! Gdy w 642 odcinku "Na dobre i na złe" pani doktor dowie się, że ojciec Felka (Max Jakubczyk) znalazł się w samym centrum ataku terrorystycznego na Leśną Górę, zacznie panikować! Latoszek nadal jest dla niej bardzo ważny...

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2016 nowe odcinki 18 sezonu od środy, 31.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Lena była pewna tego, że rozwód z Witkiem będzie najlepszym rozwiązaniem. Czy pożałuje swojej decyzji? Wiele z nim przeszła, a teraz próbuje zacząć nowe życie. Wygląda jednak na to, że Latoszek nadal jest dla niej bardzo ważny.

Zobacz: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Powrót Piotra Gawryły. Wiktoria Consalida zbliży się do byłego kochanka

W 642 odcinku "Na dobre i na złe" Starska zacznie panikować, bo z wiadomości dowie się, o ataku terrorystycznym na szpital w Leśnej Górze. Okaże się, że jej były mąż jest znalazł się w samym centrum zamieszania i pomaga przetransportować pacjentów do innej placówki medycznej.

Lena poczuje, że robi jej się gorąco i słabo. W jednej chwili zrozumie, że nadal kocha swojego byłego męża i szalenie się o niego martwi. Czy to znaczy, że zobaczymy jeszcze Latoszków w komplecie? Fani tylko na to czekają!

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Wiktoria zajdzie w ciążę z Adamem

Niedawno Anita Sokołowska umieściła na swoim profilu na Facebooku zdjęcie z planu, a towarzyszy jej oczywiście ekranowy ex mąż. Ta fotka spowodowała lawinę komentarzy - pozytywnych! Fani najwyraźniej za nimi tęsknią. 

"Wspaniale jest widzieć Was razem"
"Cudowna z was para!"
"Moja ulubiona para"
"Bez Was to już trochę nudno" - piszą internauci.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: TVN Meteo/x-news
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: