SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Koniec miłości Zosi i Kuby Burskich

Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Koniec miłości Zosi i Kuby Burskich

28.06.2016, godz. 10:46
Na dobre i na złe odc. 471 Zosia (Małgorzata Foremniak), Kuba (Artur Żmijewski)
Na dobre i na złe odc. 471 Zosia (Małgorzata Foremniak), Kuba (Artur Żmijewski) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Na powrót do "Na dobre i na złe" Zosi (Małgorzata Foremniak) i Kuby (Artur Żmijewski) czekają miliony widzów! Para lekarzy z Leśnej Góry obecnie mieszka i pracuje w Berlinie. Kiedy do Polski przyjechała ich córka Julka (Aleksandra Hamkało) w widzach odżyła nadzieja, że wkrótce dołączą do niej także Burscy. Małgorzata Foremniak w ostatnim wywiadzie odniosła się do spekulacji czy w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach 2016 Zosia i Kuba wrócą do serialu.

"Na dobre i na złe" po wakacjach po wakacjach 2016 nowe odcinki 18 sezonu od środy, 31.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Małgorzata Foremniak i Artur Żmijewski pożegnali się z Leśną Górą w 472 odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w TVP2 10.02.2012 r.). Wtedy razem ze swoją córką Amelką (Julia Kornacka) wyjechali za granicę. Z relacji Julki wiadomo, że obecnie Burscy mieszkają w Berlinie i pracują razem w prywatnej klinice. Nie zamierzają wracać do szpitala gdzie narodziła się ich miłość i gdzie przeżyli razem tyle pięknych chwil.

Patrz: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Krwawy zamach w Leśnej Górze przed ślubem Oli i Jana

Kiedy jednak w 637 odcinku "Na dobre i na złe" Julka odbierała telefon z USA od Zosi, z którego wynikało, że Kuba miał wypadek i w ciężkim stanie walczy o życie w szpitalu w Bostonie, wydawało się, że Burscy znów pojawią się w serialu. Scenarzyści jednak inaczej pociągnęli ten dramatyczny wątek. Wysłali Julkę do Stanów Zjednoczonych, by w tych tragicznych chwilach była przy ojcu.

Niestety w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej nic się nie zmieni. Zosia i Kuba nadal nie zdecydują się na powrót do Leśnej Góry. Małgorzata Foremniak w wywiadzie dla magazynu "Tele Tydzień" przyznała, że "Na dobre i na złe" to dla niej zamknięty temat.

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Marek Bukowski nie wyklucza, że Kamilla Baar wróci do serialu

- Wątek miłości Zosi i Kuby skończył się. Teraz serial ma innych bohaterów - powiedziała aktorka, która jednak cieszy się, że w "Na dobre i na złe" pojawiła się Julka, która jest takim łącznikiem między przeszłością Leśnej Góry, a tym, co się dzieje teraz. - To wspaniale, że wychowaliśmy godną następczynię - dodała Foremniak.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Super Express TV
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: