SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Katarzyna Cichopek w szpitalu w Leśnej Górze?

Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Katarzyna Cichopek w szpitalu w Leśnej Górze?

24.06.2016, godz. 21:41
Instagram: Katarzyna Cichopek na planie Na dobre i na złe w szpitalu w Leśnej Górze
Instagram: Katarzyna Cichopek na planie Na dobre i na złe w szpitalu w Leśnej Górze foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Katarzyna Cichopek zagra w "Na dobre i na złe"? Serialowa Kinga Zduńska na swoim profilu na Instagramie umieściła zdjęcie sprzed szpitala w Leśnej Górze, którym wywołała falę spekulacji, że w nowych odcinkach "Na dobre i na złe" po wakacjach 2016 dołączy do obsady. Jeśli tak by się stało, to dla Kasi Cichopek byłby to już drugi występ w "Na dobre i na złe". W serialu o lekarzach z Leśnej Góry pojawiła się już gościnnie cztery lata temu.

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2016 nowe odcinki 18 sezonu od środy, 31.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Zdjęcie Kasi Cichopek na Instagramie z planu "Na dobre i na złe" to zapowiedź nowej roli gwiazdy "M jak miłość"? Nie do końca. Aktorka pojawiła się przed szpitalem w Leśnej Górze w ramach sąsiedzkiej wizyty. Bo także w Falenicy mieści się plan "M jak miłość", gdzie powstają sceny w "Bistro za rogiem", którego właścicielką jest Kinga Zduńska.

Patrz: Na dobre i na złe. Kamilla Baar wróci do serialu? Marek Bukowski nie wyklucza powrotu Hany Goldberg

Oczywiście wśród komentarzy internautów pojawiły się już takie głosy, że Katarzyna Cichopek na pewno dołączy do obsady "Na dobre i na złe" w nowym 18 sezonie po wakacjach i pojawi się gościnnie w jednym z premierowych odcinków. Aktorka tego nie potwierdza, więc mało prawdopodobne, by drugi raz miała zagrać w "Na dobre i na złe".

Zapewne niewielu widzów wie, że ponad dwa lata temu, w 467 odcinku "Na dobre i na złe", Kasia Cichopek wystąpiła gościnnie w szpitalu w Leśnej Górze. W nowej fryzurze zaszokowała swoich fanów, bo została narzeczoną geja!

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Masakra na ślubie Oli i Jana. Krwawy zamach w szpitalu w Leśnej Górze

Anka, bohaterka grana przez Kasię Cichopek, przyjechała do Leśnej Górze razem ze swoim partnerem. Nieświadoma, że narzeczony ma romans z mężczyznk. Marek (Mariusz Zaniewski)  pokłócił się z kochankiem,  a ten, w ataku zazdrości, postrzelił go w brzuch. Ranny Marek, bojąc się skandalu, ukrywał jednak swój wypadek i do szpitala dotarł dopiero po kilku godzinach. Co o mało nie doprowadziło do jego śmierci…

Jego narzeczona prawdę o orientacji seksualnej ukochanego poznała dopiero w Leśnej Górze - widząc, jak Marek tulił się do przyjaciela. Załamana dziewczyna stanęła twarzą w twarz ze swoim rywalem Jackiem (Mariusz Ostrowski).

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Adrian Nychnerewicz
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: