SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Julka Burska urodzi syna!

Na dobre i na złe. Julka Burska urodzi syna!

07.09.2016, godz. 20:38
Na dobre i na złe odc. 636. Julka Burska (Aleksandra Hamkało), Artur Bart (Piotr Głowacki)
Na dobre i na złe odc. 636. Julka Burska (Aleksandra Hamkało), Artur Bart (Piotr Głowacki) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Poród Julki Burskiej (Aleksandra Hamkało) nie dla widzów "Na dobre i na złe"! W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach 2016 Julka urodzi syna, ale nikt oprócz Artura Barta (Piotr Głowacki) nie będzie o tym widział. Powód? Dziecko lekarzy z Leśnej Góry przyjdzie na świat w Bostonie. Artur po raz pierwszy zobaczy syna kiedy w 644 odcinku "Na dobre i na złe" Julka zadzwoni do niego i pokaże mu dziecko przez kamerkę internetową. Szczęśliwy profesor Bart będzie przekonywał Julkę, że miejsce jej i dziecka jest przy nim w Leśnej Górze. Czy Julka wróci do "Na dobre i na złe"?

"Na dobre i na złe" odcinek 644 - środa, 21.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Ciężarna Julka Burska wyjechała do Bostonu kiedy w 637 odcinku "Na dobre i na złe" odebrała dramatyczny telefon od Zosi (Małgorzata Foremniak) z wiadomością o wypadku Kuby (Artur Żmijewski). Młoda lekarka nie wahała się ani chwili. Zostawiła pracę i Artura, by być blisko swojego przybranego ojca.

Patrz: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Wiktoria Consalida i Piotr Gawryło znów będą blisko!

Scenarzyści "Na dobre i na złe" wysłali Julkę do USA, bo Aleksandra Hamkało, która także była w ciąży podczas kręcenia tych scen, musiała zrezygnować z pracy. Aktorka urodziła córkę Jagnę pod koniec kwietnia. Po urlopie macierzyńskim zamierza jednak wrócić do "Na dobre i na złe", ale na powrót Julki do Leśnej Góry przyjdzie widzom trochę poczekać.

W 644 odcinku "Na dobre i na złe" okaże się, że Julka urodziła syna. Jak podaje magazyn "Tele Tydzień" tuż po porodzie szczęśliwa mama zadzwoni do Artura Barta, by podzielić się z nim swoją radością. Były kochanek Julki będzie wzruszony widząc ją tulącą w ramionach ich dziecko. - Ma takie malutkie paluszki i stópki - powie mu Julka.

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Ilona Ostrowska nie wróci na plan serialu. Kasia Smuda umrze?

Bart będzie zachwycony widokiem syna. - Ale umysł ma wielki! Po tacie. I jest piękny po mamusi. Wracajcie do mnie... - poprosi Artur, bo niczego tak bardzo nie będzie pragnął jak być teraz z Julką i ich dzieckiem. Czy Julka ulegnie namowom Barta i wróci nie tylko do niego, ale także do pracy w szpitalu w Leśnej Górze? O tym widzowie przekonają się w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach 2016.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: X-NEWS
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: