SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Jan zginie na oczach Oli? Zamach terrorystyczny w Leśnej Górze - ZWIASTUN

Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Jan zginie na oczach Oli? Zamach terrorystyczny w Leśnej Górze - ZWIASTUN

17.08.2016, godz. 20:18
Strzelanina w Na dobre i ma złe
Strzelanina w "Na dobre i ma złe" foto:

"Na dobre i na złe" po wakacyjnej przerwie rozpocznie się od naprawdę mocnego uderzenia! Początek nowego sezonu wstrząśnie widzami. W 641 odcinku "Na dobre i na złe" rozegrają się mrożące krew w żyłach sceny w szpitalu w Leśnej Góry, który stanie się celem ataku trójki uzbrojonych terrorystów. Jeden z bandytów, Czarny (Maciej Mikołaczak), strzeli do Jana Stanisławskiego (Krzysztof Kwiatowski), który akurat tego dnia miał wziąć ślub z Olą Pietrzak (Anna Karczmarczyk). Postrzelony w klatkę piersiową Jan będzie bliski śmierci. A wszystko rozegra się na oczach Oli. Czy Jan z "Na dobre i na złe" umrze?

"Na dobre i na złe" odcinek 641 po wakacjach 2016 - środa, 31.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Co wydarzy się w 641 odcinku "Na dobre i na złe" po wakacjach 2016? Jak dojdzie do ataku terrorystów na Leśną Górę i strzelaniny, która nie obędzie się bez ofiar? Krwawy zamach w szpitalu będzie konsekwencją porachunków Jana Stanisławskiego z bandytą Czarnym, tym samym, któremu lekarz hazardzista był winien pieniądze. I choć Janek oddał przestępcy cały dług, to Czarny będzie się domagał od niego jeszcze jednej przysługi.

Patrz: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Lena nadal kocha Witka Latoszka

W dniu ślubu Oli i Jana zmusi Stanisławskiego, by udzielił pomocy jego bratu Miśkowi (Antoni Królikwoski), który został postrzelony. Lidka (Angelika Kujawiak), dziewczyna Miśka, zagrozi lekarzowi, że go zabije jeśli nie spełni tej prośby.

Chirurg przewiezie rannego bandytą, Czarnym i Lidką do Leśnej Góry gdzie będzie chciał przeprowadzić operację. Gdy zauważy ich Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz) uzbrojeni szaleńcy wezmą go jako drugiego zakładnika. I właśnie wtedy w szpitalu pojawi się policjant Poręba, który będzie towarzyszyć przy porodzie swojej żonie.

Czarny, Misiek i Lidka trafią na blok operacyjny, gdzie oprócz Jana i Przemka wezmą też innych zakładników. Będą wśród nich pacjenci i lekarze z Leśnej Góry, m.in. Ruud Van Graaf (Redbad Klynstra/Klijnstra), Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki), Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz).

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Wiktoria zajdzie w ciążę z Adamem

Kiedy Jan będzie chciał powstrzymać Czarnego, bandyta pociągnie za spust i strzeli do niego. Świadkiem tej sceny będzie ubrana w ślubną suknię Ola, która na wieść o zamachu na Leśną Górę przybiegnie do szpitala. Czy w dniu swojego ślubu Jan umrze w ramionach ukochanej? O tym widzowie dowiedzą się w 641 odcinku "Na dobre i na złe", premierowym po wakacyjnej przerwie.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

ZWIASTUN  nowego sezonu "Na dobre i na złe" >>>Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: