SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Ilona Ostrowska nie wróci na plan serialu. Kasia Smuda umrze?

Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Ilona Ostrowska nie wróci na plan serialu. Kasia Smuda umrze?

06.06.2016, godz. 09:58
Na dobre i na złe odc. 627. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), Matylda (Amelia Czaja), Kasia Smuda (Ilona Ostrowska)
Na dobre i na złe odc. 627. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), Matylda (Amelia Czaja), Kasia Smuda (Ilona Ostrowska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

"Na dobre i na złe" bez Ilony Ostrowskiej? Aktorka, która wciela się w postać Kasi Smudy, matki Matyldy (Amelia Czaja), a zarazem byłej kochanki Andrzeja Falkowicza (Michał Żebrowski) nie tak szybko wróci do "Na dobre i na złe". Pod koniec marca Ilona Ostrowska urodziła syna i na razie praca w serialu zeszła na dalszy plan. W nowym 18 sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach 2016 widzowie nie zobaczą Kasi Smudy, która w dziwnych okolicznościach znów zapadła w śpiączkę i nie ma z nią żadnego kontaktu.

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2016 nowy 18 sezon od środy, 31.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Ilona Ostrowska dołączyła do obsady "Na dobre i na złe" ponad roku temu, ale widzowie nie mają zbyt wielu okazji, by oglądać Kasię Smudę. Gdy aktorka była w zaawansowanej ciąży scenarzyści serialu wymyślili wypadek Kasi. Przez wiele miesięcy bohaterka grana przez Ilonę Ostrowską leżała w szpitalu w stanie śpiączki. Kiedy odzyskała przytomność długi czas nie była w stanie mówić, chodzić i w żaden sposób kontaktować się z otoczeniem.

Patrz: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Hana z synem w Izraelu. Rozstanie się z Piotrem?

Tuż po tym jak Kasia uciekła ze swoją córką Matyldą od Falkowicza wyszło na jaw, że obie zniknęły w tajemniczych okolicznościach. Po kilku dniach okazło się, że Kasia trafiła do szpitala, a Matylda do izby dziecka. W ostatnim 640 odcinku "Na dobre i na złe" przed wakacjami 2016 Matylda odnajduje się cała i zdrowa, ale z jej mamą nie jest dobrze.

Kasia znów zapadła w śpiączkę. Zanim jej stan się pogorszył nie poznawała nawet swojej córki, zachowywała się jakby zupełnie straciła rozum. Dramatyczne losy matki Matyldy są konsekwencją tego, że Ilona Ostrowska na razie nie będzie kręcić nowych odcinków "Na dobre i na złe".

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Julka Burska urodzi dziecko w Bostonie, ale wróci do Artura Barta

Obecnie aktorka poświęca się tylko i wyłącznie roli matki. Pod koniec marca urodziła synka, którego ojcem jest muzyk Patryk Stawiński. Poza tym wychowuje też 10-letnią córkę Miłosławę. Jeszcze dwa miesiące temu agent Ilony Ostrowskiej, Jerzy Gudejko, zapowiadał, że aktorka stanie przed kamerą "Na dobre i na złe" jeszcze w maju. Teraz jednak okazuje się, że serialowa Kasia Smuda chce przedłużyć swój urlop macierzyński.

- Na razie Ilona Ostrowska nie zdecydowała kiedy wróci na plan serialu "Na dobre i na złe". Nie musi, gdyż nie ponaglają ją do tego żadne zobowiązania - powiedział agent aktorki w rozmowie z tygodnikiem "Twoje Imperium".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: