SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Falkowicz pedofilem! Bolesne oskarżenia funkcjonariusza

Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Falkowicz pedofilem! Bolesne oskarżenia funkcjonariusza

10.08.2016, godz. 12:30
Na dobre i na złe odc. 640. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski)
Na dobre i na złe odc. 640. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski) foto:

Falkowicz (Michał Żebrowski) będzie miał poważne kłopoty. W nowych odcinkach "Na dobre i na złe" po wakacjach 2016 Andrzej zostanie oskarżony o pedofilię! Przesłuchujący go policjant nie uwierzy w ani jedno jego słowo. Zdaniem funkcjonariusza za zaginięciem Matyldy (Amelia Czaja) stoi właśnie profesor z Leśnej Góry, którego w 641 odcinku "Na dobre i na złe" Bielecki (Piotr Warszawski) oskarży o pedofilię!

"Na dobre i na złe" odcinek 641 po wakacjach 2016 - środa, 31.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W ostatnim odcinku "Na dobre i na złe" przed wakacjami 2016, Falkowicz znalazł w swoim gabinecie Matyldę, a zaraz potem trafił w ręce policji. Dziewczynka uciekła do profesora, bo z nim czuje się bezpiecznie. Jej matka Kasia Smuda (Ilona Ostrowska) znów zapadła w śpiączkę i trafiła do szpitala.

Patrz: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Ilona Ostrowska nie wróci na plan serialu. Kasia Smuda umrze?

Falkowicz wie, że z była kochanką nie jest najlepiej, a on sam musi zrobić co w jego mocy, żeby Matylda nie wróciła do pogotowia opiekuńczego. To jednak nie będzie takie proste. W 641 odcinku "Na dobre i na złe" profesor z Leśnej Góry zostanie oskarżony o pedofilię!

-Skoro ta dobrze się pan nią zajmował, dlaczego jej matka tak bardzo bała się pana kontaktów z córką? Matka przeprowadziła się, zmieniła numery, ostrzegła szkołę, wszystko, żeby uniemożliwić panu kontakt z córką - powie komisarz Bielecki, a Andrzej dopiero wtedy zrozumie, że znalazł się w dramatycznej sytuacji.

- Czasami sytuacje nie są takie, na jakie wygląają -
Falkowicz spróbuje się bronić, ale to tylko rozbawi policjanta. - Gdyby pan wiedział, ile razy to słyszeliśmy!

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Falkowicz w więzieniu świadkiem dramatycznego wypadku

W 641 odcinku "Na dobre i na złe" zeznawać będzie także Matylda, która potwierdzi wersję Falkowicza. Jak podaje "Świat Seriali" mimo to policjant zaprowadzi oskarżonego do celi i zagrozi, że spędzi tutaj dużo czasu.

- Trochę tu pan posiedzi. Chyba, że sam Bóg pana stąd wyciągnie - rzuci funkcjonariusz. Falkowicz zrozumie, że musi ratować swoje dobre imię i za wszelką cenę odzyskać wolność. Czy mu się uda?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: