SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Artur Żmijewski o powrocie Kuby Burskiego do Leśnej Góry

Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Artur Żmijewski o powrocie Kuby Burskiego do Leśnej Góry

12.07.2016, godz. 21:30
Na dobre i na złe odc. 471 Zosia (Małgorzata Foremniak), Kuba (Artur Żmijewski)
Na dobre i na złe odc. 471 Zosia (Małgorzata Foremniak), Kuba (Artur Żmijewski) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Czy Kuba Burski wróci do "Na dobre i na złe", a Artur Żmijewski po czterech latach znów pojawi się w obsadzie serialu? Nadzieje widzów na powrót Kuby i Zosi (Małgorzata Foremniak) do "Na dobre i na złe" odżyły kiedy do Polski przyjechała ich adoptowana córka Julka (Aleksandra Hamkało). Artur Żmijewski pierwszy raz ucina wszelkie spekulacje na temat tego czy kolejny raz wcieli się w postać doktora Kuby Burskiego!

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2016 nowe odcinki 18 sezonu od środy, 31.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Artur Żmijewski po latach znów w "Na dobre i na złe" w roli uwielbianego przez widzów lekarza ze szpitala w Leśnej Górze? Taka możliwość pojawiła się gdy o wątku Kuby i Zosi przypomniała wszystkim Julka Burska, która w minionym sezonie "Na dobre i na złe" przyjechała z Niemiec do Polski i rozpoczęła pracę w szpitalu gdzie rozpoczęła się jej historia.

Patrz: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Koniec miłości Zosi i Kuby Burskich

Scenarzyści serialu chcąc chyba jeszcze bardziej podgrzać atmosferę wokół Burskich wymyślili wypadek Kuby, który w 637 odcinku "Na dobre i na złe" trafił do szpitala w Bostonie w ciężkim stanie. Na wieść o tej tragedii Julka natychmiast poleciała do Stanów Zjednocznych, by być przy ojcu. A widzowie zaczęli się łudzić, że być może Kuba pojawi się w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach 2016.

Artur Żmijewski rozwiewa jednak wszelkie wątpliwości. Na razie nie ma szans, by znów zagrał w "Na dobre i na złe". Nie widzi bowiem dla siebie miejsca w szpitalu w Leśnej Górze, bo to już zupełnie inna produkcja.

- Jednak nie wchodzi się dwa razy do tej samej wody. Wydaje mi się, że po tylu latach to jest już kompletnie inny serial, ja jestem kompletnie innym człowiekiem i nie wiem czy to jest taki świat, w którym bym się znalazł odpowiednio. Chętnie bym zrobił jakąś nową rzecz. A "Na dobre i na złe"? Nigdy nie mówię nigdy, ale trudno jest mi wyobrazić sobie siebie w tym szpitalu - powiedział aktor w rozmowie z portalem wp.pl.

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Marek Bukowski nie wyklucza, że Kamilla Baar wróci do serialu

Małgorzata Foremniak i Artur Żmijewski pożegnali się z Leśną Górą w 472 odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w TVP2 10.02.2012 r.). Wtedy razem ze swoją córką Amelką (Julia Kornacka) wyjechali za granicę. Z relacji Julki wiadomo, że obecnie Burscy mieszkają w Berlinie i pracują razem w prywatnej klinice. Poza tym Kuba jest też związany z kliniką swojego ojca w Bostonie.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: