SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe po wakacjach 2015. Tomasz pobije się z Adamem o Wiktorię!

Na dobre i na złe po wakacjach 2015. Tomasz pobije się z Adamem o Wiktorię!

23.08.2015, godz. 08:15
Na dobre i na złe. Tomasz Rzepecki (Ireneusz Czop)
Na dobre i na złe. Tomasz Rzepecki (Ireneusz Czop) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Zazdrość w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach 2015 doprowadzi Tomasza Rzepeckiego (Ireneusz Czop) do ostateczności! Mąż Wiktorii Consalidy (Katarzyna Dąbrowska) nie będzie mógł dłużej znieść, że Wiki kocha Adama Krajewskiego (Grzegorz Daukszewicz). W nowych odcinkach "Na dobre i na złe" jesienią 2015 Tomasz wpadnie w taką furię, że przestanie się kontrolować. Bójka, szantaż emocjonalny, intryga miłosna połączona z kryminalną aferę... Tomasz jest zdolny do wszystkiego, by Wiki nie odeszła do Adama.

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2015 nowe odcinki od środy, 2.09.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Małżeństwo Wiktorii i Tomasza stanie pod znakiem zapytania w nowym sezonie "Na dobre i na złe" jesienią 2015! Emocje sięgną zenitu, do głosu dojdzie zazdrość, nastąpi wybuch tak negatywnych uczuć, że widzowie będą z zapartch tchem śledzić dalsze losy Wiki, Tomasza i Adama.

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach 2015. Wiktoria i Adam spędzą upojną noc w sadzie

Irenusz Czop w ostatnim wywiadzie zdradził, że jego bohater w końcu przestanie bezczynnie patrzeć jak jego żona i jej były kochanek stają się sobie coraz bliżsi. Do czego jest zdolny Tomasz, by zatrzymać przy sobie Wiki. Już nie raz pokazał, że tylko z pozoru jest cierpliwy i wyrozumiały. Agresja, którą skrywa gdzieś głęboko w sobie dała przecież o sobie znać.

- To małżeństwo znajdzie się w krzyżowym ogniu emocji. Tomasz to stateczny mężczyzna, który wie, czego oczekuje od życia i partnerki, ma sprecyzowane cele, plany, a tu takie salta uczuciowe. Okazuje się, że stara miłość nie rdzewieje, jego żona ciągle czuje coś do Adama - powiedział aktor z "Na dobre i na złe".

I choć nie mógł ujawnić zbyt wielu szczegółów, to i tak jego słowa zabrzmiały bardzo złowieszczo. Bo z wypowiedzi Ireneusza Czopa wynika, że Tomasz przestanie nad sobą panować. Nie będzie mógł dłużej patrzeć na to Wiktorię obok Adama. Co zrobi, by raz na zawsze pozbyć się rywala?

Patrz: Na dobre i na złe po wakacjach 2015. Szczepan porwie Agatę! Tragedia na plaży w Kołobrzegu

W szpitalu w Leśnej Górze rozegra się kryminalna afera. - Nasz wątek jeszcze bardziej się skomplikuje. Ktoś się upije, ktoś kogoś pobije, ktoś wejdzie na ścieżkę szantażu emocjonalnego. We wszystko będzie wmieszany Tomasz - przyznał Ireneusz Czop.

- Czytając scenariusze, pomyślałem że – jak na tak poważnego człowieka – nie zachowałby się w ten sposób, ale z drugiej strony nikt z nas nie jest pomnikowy. Pod wpływem emocji i okoliczności wychodzą z nas różne rzeczy – i ładne, i brzydkie. Następuje erupcja uczuciowa i człowiek przestaje być racjonalny, ponosi go. Tego doświadczy Tomasz - wyjaśnił motywy działania swojego bohatera.

Intryga miłosnej z elementami kryminalnymi i doprowadzony do ostateczności Tomasza... Nowy sezon "Na dobre i na złe" po wakacjach 2015 zapowiada się przerażająco dla lekarzy z Leśnej Góry.

Co ciekawe prywatnie Ireneusz Czop i Grzegorz Daukszewicz bardzo się lubią i na planie "Na dobre i na złe" świetnie się ze sobą dogadują.

- Myślę, że gdyby nie było między nami harmonii prywatnie, trudno byłoby zbudować relację zawodową. Jeśli potrafimy pożartować z siebie, potrafimy też zakpić przed kamerą, wejść w walkę, konfrontację, którą ciekawie się ogląda - stwierdził serialowy Tomasz Rzepecki.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: