SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe po wakacjach 2015. Radwan zakochany w nowej lekarce Sylwii Mróz

Na dobre i na złe po wakacjach 2015. Radwan zakochany w nowej lekarce Sylwii Mróz

08.08.2015, godz. 11:23
Na dobre i na złe odc. 605. Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki), Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz)
Na dobre i na złe odc. 605. Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki), Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz) foto: pytanienasniadanie.tvp.pl

Na planie "Na dobre i na złe" aktorzy i pozostali członkowie ekipy nie mają wakacji! Przez całe lato powstają bowiem nowe odcinki 17 sezonu "Na dobre i na złe", które w TVP2 będą emitowane od września. Na widzów czeka sporo niespodzianek, a jedną z nich będzie zaskakująca przemiana Krzysztofa Radwana (Mateusz Damięcki) i nowa miłość ginekologa z Leśnej Góry. Serce lekarza zdobędzie doktor Sylwia Mróz, nowa neurochirurg w Leśnej Górze, która gra Magdalena Turczeniewicz.

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2015 nowe odcinki od środy, 2.09.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Magdalena Turczeniewicz do obsady "Na dobre i na złe" dołączyła już kilka tygodni temu, ale w serialu pojawi się dopiero w 604 odcinku tuż po wakacjach 2015. Podczas relacji z planu "Na dobre i na złe" w programie "Pytanie na śniadanie" Magdalena Turczeniewicz opowiedziała o swojej bohaterce.

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach 2015. Szczepan porwie Agatę! Tragedia na plaży w Kołobrzegu

Nowa lekarka rozpocznie pracę w szpitalu w Leśnej Górze w dość dramatycznym momencie. To ona będzie ratować ciężko ranną po wypadku Kasię Smudę (Ilona Ostrowska), byłą kochankę Andrzeja Falkowicza (Michał Żebrowski). Już pierwszego dnia pracy doktor Sylwii Mróz dyrektor Stefan Tretter (Piotr Garlicki) powiadomi personel, że lekarka zostanie w Leśnej Górze na dłużej.

Sylwia Mróz sprawi, że serce Krzysztofa Radwana zabije mocniej. Po śmierci żony Zosi i romansie z Haną Goldberg (Kamilla Baar), ordynator ginekologii długo nie mógł dojść do siebie, ale w nowym sezonie "Na dobre i na złe" jesienią 2015 to się zmieni.

Widzowie zobaczą przemianę doktora Radwana, który pod wpływem miłości do Sylwii Mróz przejdzie spektakularną metamorfozę. W nowych odcinkach "Na dobre i na złe" Krzysztof pokaże swoją romantyczną twarz. Już nie będzie żądnym zemsty mścicielem, który rozpoczął pracę w szpitalu w Leśnej Górze, by odegrać sie na Piotrze Gawryle (Marek Bukowski) za śmierć Zosi.

- Jeżeli człowiek się zakocha, to wszystkie inne maski mu spadają. Wychodzi na jaw tylko ta jedna, jedyna prawdziwa. A facet im bardziej stara się uciec od miłości, tym bardziej ta miłość go dopada. Krzysztof Radwan przegra tę batalię i jego serce zostanie zdobyte. Nie przez byle kogo... - zdradził Mateusz Damięcki.

Patrz: Na dobre i na złe po wakacjach 2015. Wiktoria i Adam spędzą upojną noc w sadzie

- Na pewnych poziomach Krzysztof i Sylwia się dogadają, a na innych również się dogadają. Doktor Mróz ma męża, ale to nie jest tak do końca. Jak to mówią "nie ma takiego wagonu, którego nie dałoby się odczepić". Ale ja go nie odczepię. Ten wagon odczepi się sam - dodał aktor z "Na dobre i na złe".

Wygląda na to, że Sylwia Mróz rozkocha w sobie Krzysztofa, który ostatnio nie miał szczęścia w miłości. - Jest jakaś furtka, jakaś przestrzeń niewypełniona i on się tutaj bardzo dobrze odnajdzie... - powiedziała tajemniczo Magdalena Turczeniewicz.

Neurochirurg onkolog Sylwia Mróz w nowym sezonie "Na dobre i na złe" będzie miała dosyć duży zakres obowiązków. Młoda, ale wybitna lekarka wprowadzi nowatorskie metody działania, leczenia.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: