SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe po wakacjach 2015. Falkowicz uratuje córkę Matyldę przed domem dziecka - ZWIASTUN

Na dobre i na złe po wakacjach 2015. Falkowicz uratuje córkę Matyldę przed domem dziecka - ZWIASTUN

28.08.2015, godz. 17:15
Na dobre i na złe odc. 602. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), jego córka Matylda (Amelia Czaja)
Na dobre i na złe odc. 602. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), jego córka Matylda (Amelia Czaja) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Falkowicz (Michał Żebrowski) uratuje Matyldę (Amelia Czaja) przed sierocińcem! Katarzyna Smuda (Ilona Ostrowska) zapała w śpiączkę po operacji i teraz Falkowicz musi zająć się córką. Tuż przed ryzykownym zabiegiem dawnej kochanki w 604 odcinku ''Na dobre i na złe'' Andrzej dowiaduje się, że Matylda jest jego dzieckiem. Kiedy Kasia Smuda traci przytomność urzędnicy chcą umieścić jej córeczkę, Matyldę w domu dziecka, ale Falkowicz stanie na wysokości zadania i w 606 odcinku ''Na dobre i na złe'' wykaże się jako wzorowy ojciec.

"Na dobre i na złe" odcinek 606 po wakacjach 2015 - środa, 16.09.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Andrzej Falkowicz wysłucha ostatniej prośby Kasi. W 604 odcinku ''Na dobre i na złe'' była kochanka Falkowicza poprosi, żeby w razie jej śmierci zaopiekował się ich córka. Profesor będzie w szoku słysząc, że Matylda jest jego dzieckiem, ale stanie na wysokości zadania.

Zobacz: Na dobre i na złe po wakacjach 2015. Kasia Smuda i Falkowicz będą rodziną?

W 604 odcinku ''Na dobre i na złe'' doktor Sylwia Mróz (Magda Turczeniewicz) przeprowadza trepanację czaszki u Katarzyny Smudy. Po zabiegu prawniczka zapada w śpiączkę, a urzędnicy chcą umieścić jej córeczkę, Matyldę w izbie dziecka. Falkowicz na to nie pozwoli!

W 606 odcinku ''Na dobre i na złe'' Andrzej Falkowicz stara się o uzyskanie praw do opieki nad Matyldą. Nakłania nianię dziewczynki, by poświadczyła, że od lat jest przyjacielem rodziny.

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach 2015. Metamorfoza Falkowicza! Zamieszka ze swoją córką Matyldą i będzie troskliwym ojcem

Wszystko przebiega zgodnie z myślą profesora. Lekarz sprosta roli ojca i uratuje córkę przed losem sieroty skazanej na dom dziecka. Okaże się, że profesor ma rękę do dzieci. Dziewczynka zamieszka w domu ojca, w tym samym pokoju, w którym kiedyś mieszkał Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz). Córka Falkowicza świetnie odnajdzie się w nowym otoczeniu. Właśnie tam zostanie w wypadku śmierci matki.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: