SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe po wakacjach 2015. Marek Bukowski odlicza dni do powrotu Piotra Gawryły do Leśnej Góry

Na dobre i na złe po wakacjach 2015. Marek Bukowski odlicza dni do powrotu Piotra Gawryły do Leśnej Góry

18.08.2015, godz. 19:30
	Na dobre i na złe odc. 569. Piotr Gawryło (Marek Bukowski)
Na dobre i na złe odc. 569. Piotr Gawryło (Marek Bukowski) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Marek Bukowski nie odszedł z "Na dobre i na złe", a to oznacza tylko jedno - Piotr Gawryło wróci do pracy w szpitalu w Leśnej Górze! Wyjazd Piotra i Hany Goldberg (Kamilla Baar) do Izraela był pożegnaniem z tą parą lekarzy, bo Kamilla Baar zrezygnowała z roli w "Na dobre i na złe". Ale Marek Bukowkski wprost przeciwnie. Aktor na swoim profilu na Facebooku zapewnił wszystkich, że w nowych odcinkach "Na dobre i na złe" po wakacjach 2015 Piotr znów pojawi się w serialu.

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2015 nowe odcinki od środy, 2.09.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Hana i Piotr w "Na dobre i na złe" to już przeszłość! W nowym sezonie "Na dobre i na złe" jesienią 2015 widzowie nie zobaczą już tej pary lekarzy, bo Kamilla Baar odeszła z serialu. Scenarzyści wysłali ciężarną Hanę i jej męża do Izraela gdzie już wkótce urodzi się ich syn. Ale fani "Na dobre i na złe" nie zobaczą porodu Hany i scen z rodzinnej sielanki małżonków.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Kamilla Baar zagra lekarkę w nowym serialu. Hana już nie wróci do Na dobre i na złe

Marek Bukowski na swoim profilu na Facebooku zapewnił jednak swoich fanów, że Piotr Gawryło wróci do "Na dobre i na złe"! W nowym 16 sezonie serialu na pewno go nie zabraknie, choć pojawi się w późniejszych odcinkach.

"Już ostrzę skalpel - za miesiąc wróci "Na dobre i na złe"!Ja pojawię się trochę później...:) Też odliczacie?" - napisał aktor na portalu społecznościowym.

Marek Bukowski nie ogranicza się tylko do roli w "Na dobre i na złe". Kilka dni temu pojawił się na planie serialu "Prokurator", który od września będzie emitowany w TVP2. Aktor nie zdradza jednak kogo zagra w "Prokuratorze".


Patrz: Na dobre i na złe po wakacjach 2015. Szczepan porwie Agatę! Tragedia na plaży w Kołobrzegu

Jakiś czas temu zakończył też zdjęcia do komedii romantycznej "Słaba płeć", która będzie miała swoją premierę 8 stycznia 2016 roku. Jeszcze nie wiadomo jak potoczą się losy Piotra Gawryły w nowym sezonie "Na dobre i na złe" i czy jego małżeństwo z Haną Goldberg przetrwa. Być może będzie to związek na odległość.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: