SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe po wakacjach 2015. Kasia Smuda i Falkowicz będą rodziną?

Na dobre i na złe po wakacjach 2015. Kasia Smuda i Falkowicz będą rodziną?

09.08.2015, godz. 10:52
Na dobre i na złe odc. 603. Kasia Smuda (Ilona Ostrowska)
Na dobre i na złe odc. 603. Kasia Smuda (Ilona Ostrowska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Kasia Smuda (Ilona Ostrowska) przeżyje tragiczny wypadek, do którego doszło w ''Na dobre i na złe'' przed wakacjami 2015. Była kochanka Falkowicza trafia na salę operacyjną, a lekarze ratują jej życie. Co będzie z Kasią i Falkowiczem w ''Na dobre i na złe'' jesienią 2015? Powoli odkrywamy tajemnice nowych odcinków ''Na dobre i na złe''.

"Na dobre i na złe" odcinek 604 po wakacjach 2015 - środa, 2.09.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Czy Kasia Smuda z "Na dobre i na złe" umrze po wypadku samochodowym, w którym została ciężko ranna, a Andrzej Falkowicz będzie samotnym ojcem Matyldy. Dopiero w 604 odcinku "Na dobre i na złe" po wakacjach 2015 okaże się czy była kochanka Falkowicza przeżyje.

Zobacz: Na dobre i na złe po wakacjach 2015. Adam pogodzi Wiktorię z Blanką

Już teraz możemy zdradzić, że widzowie nie zobaczą śmierci Kasi Smudy. Ilona Ostrowska jeszcze nie odchodzi z "Na dobre i na złe". Po tragicznym wypadku była kochanka Falkowicza szybko trafi na salę operacyjną, a lekarze z Leśnej Góry uratują jej życie.

Na najnowszym filmie zza kulis powstawania nowych odcinków ''Na dobre i na złe'' kamera uchwyciła całkiem zdrową i zadowoloną Ilonę Ostrowską, czyli Kasię.

Jak się czuje? -Super, dobrze - odpowiada zadowlona Ilona Ostrowska.

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach 2015. Metamorfoza Falkowicza! Zamieszka ze swoją córką Matyldą i będzie troskliwym ojcem

Kiedy Smuda trafiła do szpitala w Leśnej Górze bała się, że umrze i wyznała byłemu kochankowi, że jest biologicznym ojcem jej córki. W życiu profesora nastąpiła prawdziwa rewolucja. Falkowicz przechodzi metamorfozę i jako ojciec staje na wysokości zadania. Postanawia zająć się Matyldą i zabiera ją do swojego domu... Czy kiedy Kasia wyzdrowieje stowrzą kochającą się rodzinę? 

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: