SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe po wakacjach 2015. Adam Krajewski wrobiony w gwałt przez Tomasza Rzepeckiego - ZWIASTUN

Na dobre i na złe po wakacjach 2015. Adam Krajewski wrobiony w gwałt przez Tomasza Rzepeckiego - ZWIASTUN

29.08.2015, godz. 22:03
Na dobre i na złe odc. 608. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), Weronika (Malwina Dubowska)
Na dobre i na złe odc. 608. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), Weronika (Malwina Dubowska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Kryminalna afera w "Na dobre i na złe". Zwiastun nowego 17 sezonu "Na dobre i na złe" po wakacjach 2015 nie pozostawia wątpliwości, że w szpitalu w Leśnej Górze będzie się działo. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) stanie przed groźbą odsiadki w więzieniu. Lekarz zostanie bowiem oskarżony o zgwałcenie młodej dziewczyny w nocnym klubie i podanie jej środków odurzających. W tę sprawę będzie zamieszany Tomasz Rzepecki (Ireneusz Czop). Mąż Wiktorii Consalidy (Katarzyna Dąbrowska) właśnie w ten sposób spróbuje się pozbyć Adama...

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2015 nowe odcinki od środy, 2.09.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Adam Krajewski z "Na dobre i na złe" więzieniu za gwałt?! Choć wydaje się to niedorzeczne, to pod adresem chirurga z Leśnej Góry padną ciężkie oskarżenia. Czy Adam naprawdę posunie się do przestępstwa i skrzywdzi dziewczynę, która pozna w nocnym klubie? Nic z tych rzeczy. Co prawda w młodości doktor Krajewski zadawał się ze złodziejami samochodów, ale czegoś takiego by nigdy nie zrobił.

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach 2015. Wiktoria w ciąży? Tomasz chce mieć dziecko z Wiki

Zwiastun "Na dobre i na złe" ujawnia szokujące sceny z nowych odcinków serialu, które widzowie zobaczą jesienią 2015. Adam Krajewski wpakuje się w poważne kłopoty po tym jak będzie namawiał Wiktorię Consalidę by zostawiła Tomasza. Już w 605 odcinku "Na dobre i na złe" powie wprost ukochanej, że chce zniszczyć jej małżeństwo...

Co Wiktoria na to? Przez jakiś czas doktor Consalida będzie przeżywała skrajne emocje: od wściekłości na Adama do refleksji nad sensem swojego związku z Tomaszem. Pewnego dnia zwierzy się nawet kochankowi, że pogubiła się już w swoich uczuciach i nie wiec co dalej zrobić ze swoim życiem. Wiki zrozumie, że kocha Adama.

Patrz: Na dobre i na złe po wakacjach 2015. Adam namówi Wiktorię, żeby odeszła od Tomasza

Niestety także Tomasz zorientuje się, że żona nie jest mu wierna. I jak łatwo się domyślić zrobi wszystko, by pozbyć się rywala. Do czego posunie się mąż Wiktorii, żeby mieć ją tylko dla siebie? Okazuje się, że Rzepecki będzie zdolny do najgorszej podłości - wrobi Adama w gwałt!

Pewnego wieczoru będzie śledził Krajewskiego gdy ten pójdzie się upić do nocnego klubu. Przy barze Adama spróbuje poderwać atrakcyjna blondynka. Jednak on od razu odrzuci jej zaloty mówiąc, że kocha inną. Świadkiem tej sceny będzie Tomasz.

Wkrótce potem w szpitalu w Leśnej Górze pojawi się policjant, który zatrzyma Adama pod zarzutem gwałtu z użyciem środków odurzających. Krajewski wpadnie w pułapkę zastawioną na niego przez Tomasza.

Za sprawą męża Wiktorii w szpitalu w Leśnej Górze rozegra się kryminalna afera. Zazdrość doprowadzi Tomasza do ostateczności.

- Nasz wątek jeszcze bardziej się skomplikuje. Ktoś się upije, ktoś kogoś pobije, ktoś wejdzie na ścieżkę szantażu emocjonalnego; we wszystko będzie wmieszany Tomasz. Pod wpływem emocji i okoliczności wychodzą z nas różne rzeczy i ładne, i brzydkie. Następuje erupcja uczuciowa i człowiek przestaje być racjonalny, ponosi go. Tego doświadczy Tomasz - zdradził Ireneusz Czop w jednym z ostatnich wywiadów.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: