SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Pierwsza Julka Burska. Tak teraz wygląda Sara Müldner - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe. Pierwsza Julka Burska. Tak teraz wygląda Sara Müldner - ZDJĘCIA

07.09.2016, godz. 13:00
Sara Müldner
Sara Müldner foto: ARTRAMA/AKPA

Sara Müldner (27 l.) podbiła serca widzów jako Julka Burska z "Na dobre i na złe". Po ośmiu latach zrezygnowała jednak z udziału w serialu. Ostatni raz pojawiła się w "Na dobre i na złe" w 2007 roku. Jakiś czas temu w roli Julki Burskiej zastąpiła Aleksandra Hamkało. Przez kilka lat Sara Müldner mieszkała w Paryżu, ale teraz wróciła i pojawiła się na czerwonym dywanie na pokazie butów nowej kolekcji marki Kazar. Zobaczcie jak zmieniła się pierwsza Julka z "Na dobre i na złe"?

Sara Müldner popularność zdobyła dzięki roli Julki w "Na dobre i na złe". Na planie serialu pojawiła się jako 10-latka i przez osiem lat grała adoptowaną córkę Zosi (Małgorzata Foremniak) i Kuby (Artur Żmijewski), by w 2007 roku zniknąć z serialu. Julka z "Na dobre i na złe" wyjechała na studia do Australii. Niedawno wróciła, ale z nową twarzą. Aleksandra Hamkało zastąpiła Sarę Müldner.

Patrz: Na dobre i na złe. Julka Burska urodzi syna, ale nie wróci do Artura Barta

Co działo się z pierwszą Julką z "Na dobre i na złe" przez ten czas kiedy nie pojawiała się w telewizji? Aktorka wyjechała do Paryża, gdzie rozwijała swój talent w szkole aktorskiej, a po jej ukończeniu studiowała też filozofię na Sorbonie. Obecnie nie gra w teatrze, ani w filmach.

Wróciła jednak na stałe do Warszawy gdzie ma swoje ulubione miejsca, jak np. niewielką kawiarnię na ulicy Francuskiej czy Trakt Królewski oraz rynek Nowego Miasta. Szczególnie lubi odwiedzać rzeźbę białego misia, który stoi przed dawnym kinem Wars. Wykonał ją jej dziadek, Wiesław Müldner-Nieckowski, rzeźbiarz i malarz. Niedaleko pracownię ma też jej tata Jacek Müldner, który także jest rzeźbiarzem.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Piotr Gawryło wróci z Izraela i zaproponuje Wiktorii pracę w klinice w Otwocku

Po odejściu z "Na dobre i na złe" Sara Müldner w 2007 roku zagrała w filmie "Na boso", gdzie wcieliła się w postać dziewczyny próbującej popełnić samobójstwo. Wystąpiła jeszcze w "Lubię mówić z Tobą". W 2009 roku pojawiła się gościnnie w serialu "Przystań", a dwa lata temu w serialu "Lekarze".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: