SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Ostatni odcinek Na dobre i na złe przed wakacjami 2016? Koniec sezonu w środę, 8.06.2016

Na dobre i na złe. Ostatni odcinek Na dobre i na złe przed wakacjami 2016? Koniec sezonu w środę, 8.06.2016

08.06.2016, godz. 12:08
Na dobre i na złe odc. 640. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski)
Na dobre i na złe odc. 640. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Jak się skończy "Na dobre i na złe" przed wakacjami 2016? Kiedy ostatni odcinek "Na dobre i na złe" tego sezonu? Koniec "Na dobre i na złe" już w środę, 8.06.2016. Co wydarzy się w ostatnim 640 odcinku ''Na dobre i na złe'' przed wakacjami. Profesor Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski) zostanie aresztowany za porwanie Matyldy (Amelia Czaja). Po wypadku Roberta Dębskiego (Bartosz Porczyk) Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz) rozstanie się z Krzysztofem Radwanem (Mateusz Damięcki). A Jan Stanisławski (Krzysztof Kwiatkowski) będzie ściagany za długi przez bandytę Czarnego (Maciej Mikołajczyk).

"Na dobre i na złe" odcinek 640 ostatni przed wakacjami 2016 - środa, 8.06.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Ostatni odcinek "Na dobre i na złe" sezonu będzie widzów trzymał w napięciu aż do samego końca. W 640 odcinku "Na dobre i na złe" do szpitala w Leśnej Górze trafi po wypadku ciężko ranny Robert Dębski, który wpadł pod samochód po bójce z Krzysztofem Radwanem. Stan męża Sylwii Mróz będzie krytyczny, ale uratują go Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) i Jan Stanisławski.

Patrz: Na dobre i na złe. Robert Dębski umrze po wypadku? Śmierć męża Sylwii Mróz?

Po kilku godzinach Robert odzyska przytomność i wykorzysta poczucie winy, które po tej tragedii będzie miała Sylwia. Lekarka zacznie się obwiniać o to, że przez nią doszło do wypadku, bo nie rozdzieliła Roberta i Krzysztofa. Dębski wykorzysta swój wypadek, by pozbyć się Krzysztofa z życia Sylwii. Zagrozi żonie, że doniesie na Radwana na policję jeśli się z nim nie rozstanie.

W ostatnim 640 odcinku "Na dobre i na złe" załamana Sylwia dojdzie do wniosku, że dla dobra Krzysztofa mu zakończyć tę znajomość. Powie mu, że się nie niego wyprowadza i nie mogą dłużej się spotykać. Gdy Radwan zacznie protestować ukochana wyjaśni mu, że nie zamierza sprowadzać na niego nieszczęścia.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Jan Stanisławski ścigany przez bandytów za długi

Koniec "Na dobre i na złe" przed wakacjami 2016 to także ciąg dalszy dramatu Falkowicza, który złoży na policji zeznania w sprawie zaginięcia Matyldy. Wciąż nie będzie widział co się stało z jego przybraną córką. Niespodziewanie Matylda ucieknie z izby dziecka i zjawi się w szpitalu w Leśnej Górze. Ukryje się w gabinecie Falkowicza, Gdy profesor ją tam znajdzie postanowi zabrać ją do domu. Na parkingu przed szpitalem zjawi się jednak policja, która aresztuje Falkowicza za porwanie Matyldy.

W finale sezonu "Na dobre i na złe" w tarapaty wpadnie też Jan Stanisławski, który znów zaczął uprawiać hazard. Z tego powodu przegra w karty w kasynie znaczną sumę pieniędzy. I  tym samym sprowadzi na siebie kłopoty, bo bandyta Czarny będzie chciał odzyskać należną mu sumę.

Przerażony Janek postanowi oddać mu pieniądze, które dostał od ojca Oli (Anna Karczmarczyk) jako prezent ślubny na ich miesiąc miodowy. Przyzna się też teściowi, że jest hazardzistą i nie może się wyrwać z nałogu. Andrzej Pietrzak (Olgierd Łukaszewicz), który sam walczy z chorobą alkoholową, zapewni Jana o swoim wsparciu. Zaproponuje mu pomóc i udział w terapii.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: