SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe online odcinek 673 na vod.tvp.pl w internecie, ale płatny

Na dobre i na złe online odcinek 673 na vod.tvp.pl w internecie, ale płatny

10.05.2017, godz. 19:59
Na dobre i na złe odc. 552. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz)
Na dobre i na złe odc. 552. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl

"Na dobre i na złe" odcinek 673 na vod.tvp.pl i nadobre.pl online za darmo dostępny w internecie po emisji w telewizji. "Na dobre i na złe" odc. 673 w TVP2 w środę, 17.05.2017, o godz. 20.40. Na vod tvp.pl można obejrzeć 673 odcinek "Na dobre i na złe" online, ale płatnie. "Na dobre i na złe" online odcinek 673 - oto link:

Zobacz: "Na dobre i na złe" odcinek 673 online za darmo dostępny w internecie na vod tvp.pl

Na dobre i na złe odc. 673 - streszczenie, co się wydarzy?

Oliwia (Marta Bryła) nadal jest po operacji w szpitalu w Leśnej Górze. Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) nie zamierza wybaczyć Adamowi (Grzegorz Daukszewicz) miłosnej przygody, która zakończyła się nieplanowaną ciążą. Lena (Anita Sokołowska) wyznaje Witkowi (Bartosz Opania), że zgodziła się zostać żoną Staszka (Marcin Kwaśny). Doktor Latoszek próbuje pomóc nowej pacjentce - więźniarce Halszce, która przebywa w zakładzie karnym razem z 3-letnim synkiem. Pacjentka skarży się na silny ból brzucha, dlatego lekarz zabiera oboje na obserwację do szpitala. Tymczasem Julka (Aleksandra Hamkało) i Bart (Piotr Głowacki) zajmują się Maciejem, himalaistą, który został sparaliżowany przez guz mózgu.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: