SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe online odcinek 659 na vod.tvp.pl w internecie, ale płatny

Na dobre i na złe online odcinek 659 na vod.tvp.pl w internecie, ale płatny

18.01.2017, godz. 19:59
Na dobre i na złe odc. 596. Katarzyna Smuda (Ilona Ostrowska)
Na dobre i na złe odc. 596. Katarzyna Smuda (Ilona Ostrowska) foto:

"Na dobre i na złe" odcinek 659 na vod.tvp.pl i nadobre.pl online za darmo dostępny w internecie po emisji w telewizji. "Na dobre i na złe" odc. 659 w TVP2 w środę, 25.01.2017, o godz. 20.40. Na vod tvp.pl można obejrzeć 659 odcinek "Na dobre i na złe" online, ale płatnie.  "Na dobre i na złe" online odcinek 659 - oto link:

Zobacz: "Na dobre i na złe" odcinek 659 online za darmo dostępny w internecie na vod tvp.pl

Na dobre i na złe odc. 659 - streszczenie, co się wydarzy?

Policja przekazuje doktor Mróz (Magdalena Turczeniewicz) tragiczną wiadomość - jej mąż Robert (Bartosz Porczyk) i doktor Radwan (Mateusz Damięcki) mieli wypadek. Jeden z mężczyzn trafił w ciężkim stanie i ze zmasakrowaną twarzą do szpitala, pod opiekę Wiktorii (Katarzyna Dąbrowsa) oraz Gawryły (Marek Bukowski), natomiast drugi zbiegł. Dopiero Sylwia rozpoznaje w rannym swojego ukochanego Krzysztofa.
Przebywający w areszcie Tretter (Piotr Garlicki) spotyka dwóch bandytów - Artura oraz Walusia. Sytuacja wymyka się spod kontroli i lekarz o mało co nie wdaje się w bójkę. Adwokatem chirurga zostaje Katarzyna Smuda (Ilona Ostrowska). W tym czasie Wiktoria, Adam (Grzegorz Daukszewicz) oraz Falkowicz (Michał Żebrowski) robią wszystko, by ich przyjaciel odzyskał wolność. Pod opiekę Julki (Aleksandra Hamkało) trafia nastoletni grzybiarz, u którego zdiagnozowano ciężkie zatrucie. Chłopak musi jak najszybciej przejść przeszczep wątroby. Z kolei Przemek (Marcin Rogacewicz) zajmuje się przypadkiem ciężko rannego motocyklisty.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: