SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe online odcinek 657 na vod.tvp.pl w internecie, ale płatny

Na dobre i na złe online odcinek 657 na vod.tvp.pl w internecie, ale płatny

14.12.2016, godz. 19:59
Na dobre i na złe odcinek 657, Sara (Magdalena Schejbal), Radwan (Mateusz Damięcki)
Na dobre i na złe odcinek 657, Sara (Magdalena Schejbal), Radwan (Mateusz Damięcki) foto:

"Na dobre i na złe" odcinek 657 na vod.tvp.pl i nadobre.pl online za darmo dostępny w internecie po emisji w telewizji. "Na dobre i na złe" odc. 657 w TVP2 w środę, 21.12.2016, o godz. 20.40. Na vod tvp.pl można obejrzeć 657 odcinek "Na dobre i na złe" online, ale płatnie.  "Na dobre i na złe" online odcinek 657 - oto link:

Zobacz: "Na dobre i na złe" odcinek 657 online za darmo dostępny w internecie na vod tvp.pl

Na dobre i na złe odc. 657 - streszczenie, co się wydarzy?

Do Polski przylatuje z Bostonu doktor Sara Mandel (Magdalena Schajbal) - siostra Hany (Kamilla Baar) - która ma operować dziecko Oli (Anna Karczmarczyk), jeszcze w łonie matki. W drodze z lotniska lekarka pomaga taksówkarzowi odebrać poród. Wszystko przebiega bez zarzutu. Gdy jednak matka maluszka trafia do szpitala pojawiają się komplikacje. Pacjentka Sary traci nagle wzrok.
Falkowicz (Michał Żebrowski) boryka się z kłopotami rodzinnymi. Matylda (Amelia Czaja) nadal ukrywa przed bliskimi, że spotyka się ze starszym chłopakiem - Rafałem. W końcu Gawryło (Marek Bukowski) znajduje zapłakaną dziewczynkę przed szpitalem. W pracy Piotr zajmuje się kolejnym przeszczepem nerki. Dawcą ma być dorosła córka, a biorcą ojciec. Tuż przed operacją w rodzinie pacjenta wybucha jednak konflikt, który może doprowadzić do odwołania planowanego zabiegu.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: