SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe online odcinek 653 na vod.tvp.pl w internecie, ale płatny

Na dobre i na złe online odcinek 653 na vod.tvp.pl w internecie, ale płatny

16.11.2016, godz. 19:59
Na dobre i na złe odcinek 653, Przemek (Marcin Rogacewicz), Piotr (Marek Bukowski), Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska)
Na dobre i na złe odcinek 653, Przemek (Marcin Rogacewicz), Piotr (Marek Bukowski), Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) foto:

"Na dobre i na złe" odcinek 653 na vod.tvp.pl i nadobre.pl online za darmo dostępny w internecie po emisji w telewizji. "Na dobre i na złe" odc. 653 w TVP2 w środę, 23.11.2016, o godz. 20.40. Na vod tvp.pl można obejrzeć 653 odcinek "Na dobre i na złe" online, ale płatnie.  "Na dobre i na złe" online odcinek 653 - oto link:

Zobacz: "Na dobre i na złe" odcinek 653 online za darmo dostępny w internecie na vod tvp.pl

Na dobre i na złe odc. 653 - streszczenie, co się wydarzy?

Po śmierci Hany (Kamilla Baar) Gawryło (Marek Bukowski) wpada w depresję. Przemek (Marcin Rogacewicz) niepokoi się o siostrzeńca, gdyż szwagier wciąż nie pojechał do Izraela po syna. Piotr, wzburzony po rozmowie z Zapałą, traci kontrolę nad pojazdem i doprowadza do wypadku. Auto lekarza zderza się z samochodem, w którym jedzie kobieta w zaawansowanej ciąży, Alina, która od razu trafia do szpitala. Pacjentką Leśnej Góry zostaje Maria - bezdomna kobieta, której próbują pomóc Tretter (Piotr Garlicki) i Kasia (Katarzyna Czerwińska). Ola (Anna Karczmarczyk)stara się pogodzić z faktem, że kolejny raz zostanie samotną matką. Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) ma spore problemy w klinice w Otwocku. Szef lekarki, profesor Biorg, nie znosi krytyki, a doktor Consalida zauważa, że chirurg oceniając stan pacjenta po przeszczepie popełnił błąd. Mówi o tym przełożonemu.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: