SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe online odcinek 648 na vod.tvp.pl w internecie, ale płatny

Na dobre i na złe online odcinek 648 na vod.tvp.pl w internecie, ale płatny

12.10.2016, godz. 20:10
dobre i na złe odcinek 638. Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka)
Na dobre i na złe odcinek 638. Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka) foto:

"Na dobre i na złe" odcinek 648 na vod.tvp.pl i nadobre.pl online za darmo dostępny w internecie po emisji w telewizji. "Na dobre i na złe" odc. 648 w TVP2 w środę, 19.10.2016, o godz. 20.40. Na vod tvp.pl można obejrzeć 648 odcinek "Na dobre i na złe" online, ale płatnie.  "Na dobre i na złe" online odcinek 648 - oto link:

 

Zobacz: "Na dobre i na złe" odcinek 648 online za darmo dostępny w internecie na vod tvp.pl

Na dobre i na złe odc. 648 - streszczenie, co się wydarzy?

Góral (Jan Zmit) przeprowadza u jednego z pacjentów, Leszka, kardiowersję, mimo że nie ma do tego uprawnień. Agata (Emilia Komarnicka) zamierza złożyć raport na niezdyscyplinowanego kolegę. Na szczęście Tretter (Piotr Garlicki) uważa, że zabieg ocalił choremu życie i jest po stronie ratownika.
W tym czasie Leszek poznaje w Leśnej Górze inną podopieczną szpitala Kingę, która marzy o utracie zbędnych kilogramów. Od razu oboje łączy nić sympatii. Z kolei Woźnicka natrafia na ślad kolejnych uchybień. Okazuje się, że Stanisławski (Marek Ślosarski) zatrudnił Kaśkę (Magdalena Czerwińska), mimo że dziewczyna nie przyznała się do problemów z alkoholem i od wielu lat nie pracowała w zawodzie. Już pierwszego dnia młoda specjalistka ma wykonać operację wyrostka. Bardziej doświadczona lekarka obawia się, że jej koleżanka zabije pacjenta.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: