SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe online odcinek 647 na vod.tvp.pl w internecie, ale płatny

Na dobre i na złe online odcinek 647 na vod.tvp.pl w internecie, ale płatny

05.10.2016, godz. 20:10
Na dobre i na złe odc. 647. Ola (Anna Karczmarczyk) Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz)
Na dobre i na złe odc. 647. Ola (Anna Karczmarczyk) Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

"Na dobre i na złe" odcinek 647 na vod.tvp.pl i nadobre.pl online za darmo dostępny w internecie po emisji w telewizji. "Na dobre i na złe" odc. 647 w TVP2 w środę, 12.10.2016, o godz. 20.40. Na vod tvp.pl można obejrzeć 647 odcinek "Na dobre i na złe" online, ale płatnie.  "Na dobre i na złe" online odcinek 645 - oto link:

 

Zobacz: "Na dobre i na złe" odcinek 647 online za darmo dostępny w internecie na vod tvp.pl

Na dobre i na złe odc. 647 - streszczenie, co się wydarzy?

Ola (Anna Karczmarczyk) wciąż nie doszła do siebie po śmierci Janka (Krzysztof Kwiatkowski). Postanawia wziąć dłuższy urlop, by wyjechać na pewien czas. Przemek (Marcin Rogacewicz) zauważa jednak, że koleżanka ma złe wyniki badań. Wkrótce lekarka odkrywa, że jest w ciąży.

Pod opiekę Falkowicza (Michał Żebrowski) i doktor Pietrzak trafia młoda kobieta, która na budowie spadła z rusztowania. Specjaliści nie zgadzają się ze sobą co do metod leczenia. Dochodzi między nimi do konfliktu.

Blanka (Pola Gonciarz) jest już po operacji, czuje się dobrze i czeka na kolejną chemioterapię. Wszystko wskazuje na to, że wróci do zdrowia. Niestety jeden z jej nowych przyjaciół, Tomek (Patryk Czerniejewski), nie ma tyle szczęścia, a Stanisławski (Marek Ślosarski) nie zgadza się, by szpital zapłacił za lekarstwo, które może uratować chłopakowi życie.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: