SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe online odcinek 646 na vod.tvp.pl w internecie, ale płatny

Na dobre i na złe online odcinek 646 na vod.tvp.pl w internecie, ale płatny

28.09.2016, godz. 20:10
Na dobre i na złe. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), Blanka (Pola Gonciarz), Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska)
Na dobre i na złe. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), Blanka (Pola Gonciarz), Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

"Na dobre i na złe" odcinek 645 na vod.tvp.pl i nadobre.pl online za darmo dostępny w internecie po emisji w telewizji. "Na dobre i na złe" odc. 645 w TVP2 w środę, 28.09.2016, o godz. 20.40. Na vod tvp.pl można obejrzeć 645 odcinek "Na dobre i na złe" online, ale płatnie.  "Na dobre i na złe" online odcinek 645 - oto link:

 

Zobacz: "Na dobre i na złe" odcinek 646 online za darmo dostępny w internecie na vod tvp.pl

Na dobre i na złe odc. 646 - streszczenie, co się wydarzy?

Blanka (Pola Gonciarz) zostaje poddana chemioterapii. Dziewczynę czeka też operacja. Lekarze nie dają jednak pacjentce żadnych gwarancji, że rękę uda się uratować. W końcu nastolatka buntuje się i ucieka ze szpitala. Doktor Mróz (Magdalena Turczeniewicz) wraca do pracy. Lekarka zajmuje się Jerzykiem, chłopcem, którego czeka skomplikowana operacja kręgosłupa. Tymczasem Stanisławski (Marek Ślosarski) odkrywa, że mąż Sylwii ją oszukuje. Robert (Bartosz Porczyk) odzyskał władzę w nogach, ale ukrywa to przed żoną, by sąd nie udzielił im rozwodu.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: