SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe online odcinek 645 na vod.tvp.pl w internecie, ale płatny

Na dobre i na złe online odcinek 645 na vod.tvp.pl w internecie, ale płatny

21.09.2016, godz. 20:10
Na dobre i na złe. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), Blanka (Pola Gonciarz), Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska)
Na dobre i na złe. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), Blanka (Pola Gonciarz), Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

"Na dobre i na złe" odcinek 645 na vod.tvp.pl i nadobre.pl online za darmo dostępny w internecie po emisji w telewizji. "Na dobre i na złe" odc. 645 w TVP2 w środę, 28.09.2016, o godz. 20.40. Na vod tvp.pl można obejrzeć 645 odcinek "Na dobre i na złe" online, ale płatnie.  "Na dobre i na złe" online odcinek 645 - oto link:

 

Zobacz: "Na dobre i na złe" odcinek 645 online za darmo dostępny w internecie na vod tvp.pl

Na dobre i na złe odc. 645 - streszczenie, co się wydarzy?

Blance (Pola Gonciarz) doskwiera ból ręki. Przez pewien czas dziewczyna bagatelizuje jednak sprawę, gdyż sądzi, że chodzi o kontuzję. Gdy dolegliwości stają się nie do zniesienia Tomasz (Ireneusz Czop) zleca badania. Wyniki są szokujące - okazuje się, że córka Wiki (Katarzyna Dąbrowska) cierpi na nowotwór. Na onkologii nastolatka poznaje dwóch młodych pacjentów, którzy są w trakcie walki z rakiem - Maćka i Tomka.

Doktor Consalida, która nie zdaje sobie sprawy z problemów Blanki, planuje wyjazd na wakacje. Podróż zostaje odwołana, gdy okazuje się, że pilot, który miał zasiąść za sterami maszyny, ma kłopoty z sercem. Na lotnisku lekarka spotyka Piotra Gawryłę (Marek Bukowski). Dawny kolega proponuje jej etat w Otwocku. W tym czasie Stanisławski (Marek Ślosarski) wskazuje kandydaturę doktora Zapały na stanowisko ordynatora chirurgii. Falkowicz (Michał Żebrowski) obawia się oceny kuratorki, od której opinii zależy, czy nadaje się na opiekuna Matyldy (Amelia Czaja).

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: