SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe online odcinek 644 na vod.tvp.pl w internecie, ale płatny

Na dobre i na złe online odcinek 644 na vod.tvp.pl w internecie, ale płatny

14.09.2016, godz. 20:10
Na dobre i na złe odc. 556. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Stefan Tretter (Piotr Garlicki)
Na dobre i na złe odc. 556. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Stefan Tretter (Piotr Garlicki) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

"Na dobre i na złe" odcinek 644 na vod.tvp.pl i nadobre.pl online za darmo dostępny w internecie po emisji w telewizji. "Na dobre i na złe" odc. 644 w TVP2 w środę, 21.09.2016, o godz. 20.40. Na vod tvp.pl można obejrzeć 644 odcinek "Na dobre i na złe" online, ale płatnie.  "Na dobre i na złe" online odcinek 644 - oto link:

 

Zobacz: "Na dobre i na złe" odcinek 644 online za darmo dostępny w internecie na vod tvp.pl

Na dobre i na złe odc. 644 - streszczenie, co się wydarzy?

Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) nie umie dojść do siebie po ostatnich dramatycznych wydarzeniach, które rozegrały się w szpitalu. Lekarka obwinia się o śmierć Janka (Krzysztof Kwiatkowski). Pogrążona w żałobie Ola (Anna Karczmarczyk) sięga po alkohol, by ukoić ból po utracie ukochanego. W barze jest świadkiem tragicznego wypadku. Laura, dziewczyna, która świętuje w lokalu swój wieczór panieński, wypija drink z ciekłym azotem i zostaje dotkliwie poparzona.

Góral (Jan Zmit) wychodzi z więzienia i trafia pod opiekę kuratora, którym zostaje Tretter (Piotr Garlicki). Dyrektor szpitala wchodzi w konflikt z wizytatorem z Akademii Medycznej, którym okazuje się Ksawery Stanisławski (Marek Ślosarski), ojciec Janka. Z kolei Bart (Piotr Głowacki) decyduje się podjąć ryzyko i przeprowadza operację słynnego profesora Augustynowicza. Lekarz nie zdaje sobie sprawy, że w tym samym czasie Julka (Aleksandra Hamkało) zaczęła rodzić.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: